Сонник білий сніг, до чого сниться білий сніг уві сні

Деякі сонники білий сніг уві сні асоціюють з раптовістю і обманом. Багато роз’яснення,, до чого сниться це явище, пов’язані зі спокоєм, умиротворенням в душі і життя сплячої людини.

Готуйтеся до несподіванок

Сонник Езопа роз’яснює,, до чого сниться бачити пухнастий білий сніг в розпал літа приємним сюрпризом і подив, а також віщує раптово відкрилися перспективи.

Міс Хассе, приснився білий сніжок, який випав влітку або восени асоціює з прийдешніми змінами в житті. Бачити уві сні рясний снігопад — готуйтеся до майбутніх змін у професійній діяльності.

Слідкуйте за самопочуттям

Езотеричний сонник, чисті білі сніжинки асоціює з лікарняними атрибутами. За версією тлумача, який наснився образ є застереженням стежити про своє здоров’я, оскільки є велика ймовірність опинитися на лікарняному ліжку.

Дворянський тлумач Н. Грішіной, пов’язує випав сніжок з тимчасовим душевним збитком і нудьгою. Грати в сніжки, будувати снігові замки уві сні віщає про початок простудних захворювань.

Охолодження у відносинах?

З позиції Дворянського сонника, побачити багато білого снігу — доведеться пережити тимчасову паузу в любовних і сімейних взаєминах. Наснилося, що довелося йти уві сні по глибоких заметах зіткнетеся з нерозумінням і холодністю оточуючих.

На думку інших тлумачів, чистий і білий сніг, іскристий на сонці, передрікає виникнення симпатії та прихильності, а також веде мовлення про перспективу побувати на побаченні. Колючий снігопад із сильним вітром, пророкує перешкоди в любові.

Український сонник пояснює,, до чого сниться білий сніг взимку, ознакою про те, що хтось, кого-то розлюбив. Дивитися вночі на падаючі сніжинки через скло уві сні, пророкує сварку з коханою людиною.

Заметіль застерігає про життєві негаразди, які скоро закінчаться. Жінці, потрапити в буран, згідно сонником доктора Фрейду, означає бажання народити дитину. Тлумачення сну для чоловіка, який потрапив у снігову завірюху і ховатися від її, обіцяє проблемами, пов’язаними з лібідо і потенцією.

Дівчині, кататися на санях з гори, попереджає про серйозну сутичці з сильною суперницею, яка наяву зазіхнула на коханого.

Успіх не за горами

На думку Людмили Шеремінской, білосніжні і чисті кучугури уві сні сняться до багатства і благополуччя. Бачити багато великих і красивих сніжинок — до вдалим вкладенням, які принесуть великий прибуток. Приснилося сюжет говорить про неймовірну успішності сновидіння, що не виключає можливості зірвати Джекпот в лотереї.

Ходити по щойно випав білому снігу, в будь-який час року, будь це літо, весна або осінь, віщує сонником легке подолання будь-яких перешкод.

Приснився гірський засніжений пейзаж, обіцяє сонником Міллера набуття незаслуженого успіху завдяки своїм честолюбним бажанням. Пухнастий білий сніг, який лягає на сновидіння, покриваючи уві сні білосніжним покривалом — це Ваш зоряний час, час, коли у всіх справах буде супроводжувати удача і негайний успіх.

Пильність не завадить

Те,, до чого сниться чоловік, який замітає свої сліди на сніговій стежці, викликано занепокоєнням і підозрами сновідящего, підсвідомим небажанням спілкуватися зі своїми старими друзями і знайомими. Можливо, це якимось чином пов’язано з що відбулися напередодні неприємними подіями або непідтвердженими чутками. У будь-якому випадку, слід розібратися, перш ніж звинувачувати персонажу.

Спостерігати за зайцем, який заплутує сліди на снігу, віщує обдумування складного, неоднозначного і педантичного питання, який можливо вирішити, набравшись сміливості.

Ходити босоніж по засніженому двору, пророкує сонником відсутність грошей. Вам слід стримати свою марнотратність. Також подібний сюжет говорить про те, що сновидець потребує турботи, уваги і розуміння близьких людей.

Ліпити уві сні снігову фігуру, свідчить про брак часу, щоб займатися хобі, улюбленими захопленнями. Іноді Вам здається, що Ви займаєтеся не тією справою.

Сонник білий сніг, до чого сниться білий сніг уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: