Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник білий півень, до чого сниться білий півень уві сні

Петушок — пташка безглузда і зарозуміла. Це означає, що побачений уві сні «Петруша» пророкує склоки і бурхливе з’ясування відносин. Однак, тлумачачи,, до чого сниться білий півень, сонники дають менш категоричні пояснення. Цілком ймовірно, що життя буде наповнене подіями, але вони не будуть мати такий вже негативне забарвлення.

Сонник Міллера

Побачений уві сні білий півень означає наступ сприятливого періоду, коли у сновидіння з’явиться шанс стати шанованою людиною. Однак слід пам’ятати, що підвищена увага оточуючих може перетворити вас в зарозумілого і чванливого типу.

Спів півня, почуте уві сні, пророкує вдалий шлюб. Але це тільки якщо спів уві сні звучало днем ​​або вранці. Нічні ж рулади, як і вечірні, означають сльози.

Кому приснилася птах

Не всі отримають однакові пояснення,, до чого сниться білий півень. Найчастіше, трактування залежать від статі і віку сплячої людини. Порівняйте:

 • Незаміжньої жінки примарився — до швидкого набуття сім’ї;
 • Жінці яка має сім’ю — вдасться підвищити власний авторитет;
 • Молодому хлопцю півень обіцяє невгамовну енергію та прагнення виділитися;
 • Чоловікові пернатий «блондин» з червоним гребенем віщує корисні знайомства.
 • Бійцівська птах, як символ прийдешньої небезпеки

  Бачити уві сні, як білий півень, який бере участь в півнячих боях, нападає на свого суперника — символ того, що вам доведеться докласти чимало зусиль, щоб досягти бажаного.

  Наснилося, що пернатий боєць нападає на іншого півня, і його оперення змокаєте від крові? Вам краще відмовитися від намічених заходів, тому що вони можуть мати плачевні результати.

  Приблизно таке ж тлумачення сну, пропонує Східний сонник, пояснюючи,, до чого сниться півень-блондин, який нападає на чорного суперника: недруги тільки і чекають вашої помилки, тому не починайте нічого глобального.

  Ватажок курей, або Удача вже на підході

  Приснився білий півень, чинно прогулюються по двору і час від часу кукурікати? Це говорить про те, що ви отримаєте радісні звістки від одного.

  Курячий ватажок намагається злетіти на паркан? З’явитися можливість отримати непоганий дохід. А якщо ж уві сні ви бачите, що Петя видерся на козирок даху, то це ознака підвищення: або в зарплаті, або на посаді.

  Наснилося, що вам подарували красивого «Петрушу» з пухнастим білосніжним оперенням? Це бачення обіцяє сновидцу приємні, але несподівані подарунки, або ж сюрпризи, влаштовані друзями.

  Циркова пташка — Вас чекають зміни

  Зрозуміти,, до чого сниться мрія, в якій ви бачите виступ білого півня на арені цирку, допоможе Місячний сонник. Якщо пернатий артист правильно і злагоджено виконував всі команди дресирувальника, то можете вважати, що виконання бажання — це питання найближчих днів, радує трактуванням сонник пастора Лоффа.

  А ось, кукурікати циркач який не хоче підкорятися, обіцяє чвари та сварки з близькими через вашого поганого настрою. Якщо ви відчуваєте, що у вас немає бажання спілкуватися з ким би то не було, краще відчуйте, радить Циганський сонник.

  Сонник білий півень, до чого сниться білий півень уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: