Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник білий пес, до чого сниться білий пес уві сні

Білий пес уві сні — подвійно хороший символ. По-перше, сам колір сонники трактують, як чистоту, благородство помислів. По-друге, собака означає дружнє плече, своєчасну підтримку і допомогу, зустріч зі старим приятелем. Тому визначити,, до чого сниться тварина не важко — досить згадати обстановку в сновидінні.

Популярність і успіх по сонником Міллера

Легендарний Густав Міллер у своєму сонник дає докладні тлумачення сну. Якщо приснився щеня або доросла особина світлого забарвлення, значить, настав час масштабних подій в житті сновидіння. До чого сниться білий пес, він пояснює наступним чином:

 • Вигулювати породистого щеняти — до величезного стану;
 • Бути укушеним — до наполегливих залицянь з боку протилежної статі;
 • Гарчання за спиною — чекайте підступу від колег, остерігайтеся пліток;
 • Доброзичливе тварина уві сні — до знайомства з впливовими людьми.
 • Де криється небезпека

  Бачити брудного, втомленого білого пса уві сні — до небезпеки. Сонники попереджають: стежте за словами і не допускайте жартів на адресу керівництва, вас можуть просто не зрозуміти. Особливо, якщо наснилося, що перед вами розлючений хижак.

  Ревіння, напад нишком означає раптову хворобу сновидіння. Невдачі, підступи суперників, слабке здоров’я, зрада коханого в самий невідповідний момент — саме те,, до чого сниться зла, неохайна дворняга. Будьте обережні, якщо довелося тікати від неї, відбиватися, або просто бачити поруч.

  Радійте — знайдеться пропажа

  Розчісувати білого пса уві сні, бачити, як це роблять інші — до пошуків зниклих речей. Чим довше приснилася шерсть у собаки, за якою ви доглядали, тим довший виявляться пошуки. При цьому вони обов’язково принесуть успіх і давно зниклий предмет, нарешті, повернеться до свого законного власника.

  Крім того, сонник Нострадамуса по-своєму пояснює,, до чого сниться вичісування шерсті собаки. Людина, з яким давно розлучилися, раптово з’явиться на порозі будинку. І на цей раз вже надовго. Закоханих чекає довгоочікуване примирення, друзі обов’язково пробачать один одному старі образи.

  Будьте впевнені — достаток не за горами

  Якщо приснився слухняний білий пес на повідку, чекайте слушної нагоди для виконання своїх задумів, просування ідей. Розпочаті угоди обов’язково ознаменуються великої прибутком. Сучасні сонники обіцяють появу довгострокових проектів, вірних друзів та партнерів.

  Людям, які не в шлюбі, сновидіння принесе довгоочікувані знайомства. Друга половинка виявиться настирливої. Зате не доведеться нудьгувати в сексі. Навпаки, інтимне життя стане бурхливої ​​і різноманітною. При цьому у друзів може розвинутися почуття заздрості. Остерігайтеся інтриг, нападів ревнощів і відкритого суперництва, якщо уві сні довелося гуляти з красивим спанієлем, пекінесом або болонкою.

  Сонник білий пес, до чого сниться білий пес уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: