Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник білий павук, до чого сниться білий павук уві сні

Бачити великого білого павука уві сні — відмінний знак. Сонники обіцяють швидке зачаття довгоочікуваного малюка, приїзд далеких родичів, а також отримання хороших звісток і несподіваного прибутку, якщо приснилася красиво пов’язана павутинка з таким же приємним господарем. До чого ще сняться членистоногі, можна дізнатися, згадавши подробиці сновидіння і свої відчуття.

Що говорить сонник Міллера

Тлумачення сну з величезними чорно-білими членистоногими в павутині і без неї Густав Міллер не зводить до одних тільки позитивних змін в житті сновидіння. Відомий американський психолог добре пояснює, до чого сняться всілякі маніпуляції з ними:

 • Зловити — тобто, вплутатися в любовні інтриги;
 • Милуватися, гладити — до швидкого заміжжя, вагітності;
 • Розчавити — до примирення, відновлення відносин з родичами;
 • Бути укушеним — до зради.
 • Прийшов час жити в достатку

  Бачити багато чорних і білих павучків уві сні — до прибутку, отримання спадщини. Сновидіння означає успіх в справах, стрибок в кар’єрі. Традиційні сонники передрікають отримання звістки, яке порадує досягненнями близьких, рідних. Особливо добре, якщо наснилося, що в павутині заплуталося кілька комах. Недоброзичливці обов’язково заплутаються у власних інтригах і дадуть можливість вам вирватися далеко вперед.

  З цього дня слід більше часу приділяти новим проектам — всі вони будуть плідними, принесуть величезні дивіденди. Заохочення від начальства, швидкий кар’єрний ріст, великі матеріальні премії, суспільне визнання — саме те,, до чого сниться багато великих білих павуків.

  Попереду вигідний шлюб

  Великий чорний або білий павук уві сні означає поява багатого залицяльника. Колір комахи вказує на зовнішні дані шанувальника. Якщо приснилося чорне комаха, то і наречений виявиться брюнетом, білий павук — в свою чергу, приверне блондина.

  Заміжній жінці сновидіння обіцяє довгоочікувану вагітність, зустріч з родичами, які живуть далеко. Сонники гарантують початок романтичного періоду між закоханими, мир, спокій, сімейну ідилію.

  Де причаїлася небезпека

  Бачити багато дрібних неприємних чорно-білих павуків, що кусаються і набридають уві сні — до низці клопоту, труднощів у справах, інтриг з боку друзів. Дуже добре, якщо наснилося, що довелося розчавити білого павука або вбити його будь-яким іншим способом.

  Сонник Ванги дає цікаві трактування,, до чого сниться великий білий павук, або тарантул, каракурт. Виявляється, їх агресія уві сні попереджає сновидіння про небезпеку, що насувається. Найближчим часом в родині можливі сварки, скандали і навіть розрив відносин через підступи прихованих ворогів.

  Сонник білий павук, до чого сниться білий павук уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: