Сонник білий павук, до чого сниться білий павук уві сні

Бачити великого білого павука уві сні — відмінний знак. Сонники обіцяють швидке зачаття довгоочікуваного малюка, приїзд далеких родичів, а також отримання хороших звісток і несподіваного прибутку, якщо приснилася красиво пов’язана павутинка з таким же приємним господарем. До чого ще сняться членистоногі, можна дізнатися, згадавши подробиці сновидіння і свої відчуття.

Що говорить сонник Міллера

Тлумачення сну з величезними чорно-білими членистоногими в павутині і без неї Густав Міллер не зводить до одних тільки позитивних змін в житті сновидіння. Відомий американський психолог добре пояснює, до чого сняться всілякі маніпуляції з ними:

 • Зловити — тобто, вплутатися в любовні інтриги;
 • Милуватися, гладити — до швидкого заміжжя, вагітності;
 • Розчавити — до примирення, відновлення відносин з родичами;
 • Бути укушеним — до зради.
 • Прийшов час жити в достатку

  Бачити багато чорних і білих павучків уві сні — до прибутку, отримання спадщини. Сновидіння означає успіх в справах, стрибок в кар’єрі. Традиційні сонники передрікають отримання звістки, яке порадує досягненнями близьких, рідних. Особливо добре, якщо наснилося, що в павутині заплуталося кілька комах. Недоброзичливці обов’язково заплутаються у власних інтригах і дадуть можливість вам вирватися далеко вперед.

  З цього дня слід більше часу приділяти новим проектам — всі вони будуть плідними, принесуть величезні дивіденди. Заохочення від начальства, швидкий кар’єрний ріст, великі матеріальні премії, суспільне визнання — саме те,, до чого сниться багато великих білих павуків.

  Попереду вигідний шлюб

  Великий чорний або білий павук уві сні означає поява багатого залицяльника. Колір комахи вказує на зовнішні дані шанувальника. Якщо приснилося чорне комаха, то і наречений виявиться брюнетом, білий павук — в свою чергу, приверне блондина.

  Заміжній жінці сновидіння обіцяє довгоочікувану вагітність, зустріч з родичами, які живуть далеко. Сонники гарантують початок романтичного періоду між закоханими, мир, спокій, сімейну ідилію.

  Де причаїлася небезпека

  Бачити багато дрібних неприємних чорно-білих павуків, що кусаються і набридають уві сні — до низці клопоту, труднощів у справах, інтриг з боку друзів. Дуже добре, якщо наснилося, що довелося розчавити білого павука або вбити його будь-яким іншим способом.

  Сонник Ванги дає цікаві трактування,, до чого сниться великий білий павук, або тарантул, каракурт. Виявляється, їх агресія уві сні попереджає сновидіння про небезпеку, що насувається. Найближчим часом в родині можливі сварки, скандали і навіть розрив відносин через підступи прихованих ворогів.

  Сонник білий павук, до чого сниться білий павук уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: