Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник білий колір, до чого сниться білий колір уві сні

Найчастіше приснився білий колір символізує справедливість, добро, досконалість, істину, завершеність справ. Побачити його уві сні означає — потрібно щось проаналізувати наяву. Можливо, обставини, що стосуються справ або ж стан свого внутрішнього світу.

Вірно витлумачити,, до чого сниться цей символ, можна, згадавши, яким саме його бачили. Чи був це колір деяких предметів, одягу або тварин, а може, жінка вирішила перефарбувати волосся, освітливши їх? Сонник стверджує: важливо також, наскільки насиченим був колір в нічному баченні.

Загальне значення білого кольору уві сні

У більшості випадків приснився символ сонник тлумачить як позитивний знак. До чого сниться білий колір? Зазвичай він передрікає будь-які досягнення: несподівані приємні сюрпризи, великий виграш, підвищення по службі.

Коль скоро він до пробудження асоціювався у вас з кимось добре знайомим, значить, ця людина зможе вам допомогти при виникненні труднощів. Взагалі, коли уві сні звернули увагу на щось біле — сон сприятливий. Крім цього, бачення може передвіщати якесь піднесення, але тільки не кар’єрне, а духовне.

Бачити, як ви були ніби оповиті їм — сонник радить працювати над собою, щоб поліпшити своє життя. Коли білий колір уві сні дратував, значить, ваше життя безрадісне, розчарувань більше, ніж світлих моментів. Необхідно її міняти. До чого сниться тьмяний, бляклий тон? Значить, попереду чекає випробування, перед яким сновидец виявиться слабким.

Фарбувати щось

Білими снитися можуть не тільки предмети, тварини. Деякі дії, пов’язані з цим кольором, також мають своє тлумачення. Наприклад, фарбувати стелю або фарбувати волосся, по сонником, віщують як позитивні, так і негативні явища. Щодо стелі є кілька інтерпретацій такого способу: білити або фарбувати стелю означає швидке відновлення порушених дружніх відносин. Але також це знак наближення фінансових труднощів.

Для жінки волосся пофарбувати уві сні в світлий відтінок — наступ сприятливих нововведень, які принесуть радість, щастя. Сонник обіцяє попереду багато цікавих зустрічей, масу позитивних вражень. Крім того, перефарбувати волосся в блонд вказує: сновидец щирий, наміри його чисті. Однак приснився сивина сигналізує про хвороби, смутку.

До чого сниться жінці, ніби довелося самій фарбувати волосся, освітлювати їх? Слід чекати життєвих змін. Символ також може попереджати про важливій розмові з кимось дуже близьким, після якого відношення до цієї особи може змінитися.

Для чоловіка ж волосся пофарбувати — в білий, чорний або якийсь інший колір — по сонником, означає втратити репутацію, положення. Взагалі, чоловікові уві сні самому фарбувати волосся загрожує цілим букетом неприємностей. Його чекають ганьба, провал планів, погіршення взаємин з близькими, зменшення доходів.

Що віщує сновидіння

Приснилися білі тварини, предмети, квіти символізують радість, піднесеність, позитивні явища. Бачити білим то, що ніколи таким не було — попереду приємні несподіванки. Однак сонник вказує: іноді квіти або одягу такого кольору — передвістя жалоби.

До чого сниться жінці волосся пофарбувати в світлі відтінки? Значить, наяву її оточує любов, турбота. Крім того, перефарбувати волосся у сні, стати блондинкою означає: сновидец прагне всіх запевнити, що він завжди правий.

Наснилися скатертини, фіранки білого кольору? Готуйтеся до випробувань і втрат. Якщо бачили цей колір в інтер’єрі, предметах, просторі — сон передвіщає занепокоєння, клопоти, негативні явища. Білі тварини — по сонником, швидше за все, бачення привертає увагу до духовного життя сплячого і підкреслює її значимість.

Сонник білий колір, до чого сниться білий колір уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: