Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бігти по лісі, до чого сниться бігти по лісі уві сні

Уві сні довелося бігти по лісі? Сонник вважає, що це красномовне дію закону інверсії. Можливо, ви бажаєте діяти занадто стрімко, що в підсумку призводить до закономірної затримки. До чого ще сниться цей сюжет, підкажуть його деталі.

Трактування по Міллеру

Якщо вам довелося бігти по лісі, то підготуйтеся до різного роду труднощів на роботі і в стосунках. Якщо уві сні ви моторошно замерзли і голодні, то буде малоприємна поїздка.

Все йде за планом!

Гранично точне тлумачення сну дасть вид навколишньої природи. Взагалі ліс уві сні знаменує перешкоди на шляху. Чим густіше в ньому рослинність, тим відповідно більше неприємностей.

Наснилася світла гай або паркова зона? Сонник впевнений, ваші справи йдуть як треба без особливих перекосів і хвилювань. Якщо ви відчули приємне відчуття, то і зовсім чекайте радості.

Що ви робите?

До чого сниться, якщо довелося бігти по лісі темному і майже дрімучому? Це провісник небезпек і непереборних перешкод.

Найчастіше сюжет уві сні вказує на те, що ви недостатньо добре продумали плани або ж збираєтеся вступити в справу, яке призведе до сумних наслідків.

Бачити навколо засохлі дерева, на думку сонника, нітрохи не краще. Це означає що ви заплуталися у відносинах і справах, що загрожує серйозними втратами.

Тримайтеся!

Наснилося, що трапилося пробиратися по недавно згорілому або ще палаючого лісу? Особисті негативні емоції і наміри стануть причиною прийдешніх невдач.

Якщо уві сні ви мчали по лісі, намагаючись від кого-то сховатися, то наяву є бажання сховатися від нав’язливих пропозицій.

Бачити, що ви заблукали — найгірше. Сонник радить приготуватися до одного з найгірших етапів в житті.

Подивіться на всі боки

До чого ще сниться, що трапилося бігти по лісі? Сонник радить звернути увагу на час дня і року.

 • Навесні — щасливе подружжя.
 • Влітку — удача, сприятливі зміни.
 • Восени — зіткнення інтересів або думок.
 • Взимку — потреба, розорення, пошук роботи.
 • Днем — неприємностей можна уникнути.
 • Вночі — ви взялися за те, що вам не під силу.
 • Готуйтеся!

  Уві сні довелося бігти по лісі? Сонник підозрює, що в реалі обдурить найближча людина.

  Наснилося, що ви чули хрускіт гілок під ногами? Доведеться пережити дуже важку втрату.

  Бачити, як поруч проноситься звірина — означає, що в майбутньому ви пізнаєте тріумфальний успіх і людську славу.

  Збирайте валізи!

  До чого сниться, що довелось заблукати в лісі? Сонник гарантує розбіжності в будинку і негаразди на робочому місці.

  Якщо приснилося, що раптово стало темно і холодно, то готуйтеся відправитися в вимушену відрядження.

  Якщо ж уві сні ви бігали по джунглях, то скоро підете в екзотичну подорож.

  Зупиніться!

  До чого ще сниться, що вам довелося бігти по лісі? Сонник пропонує ще одну незвичайну інтерпретацію образу.

  Біганина серед дерев символізує дивне бажання втекти від гармонії в повний хаос. Ви рухаєтеся вперед, незважаючи на всі заборонні знаки, послані з Небес.

  Зупиніться і ще раз проаналізуйте теперішнє становище. Іноді краще відмовитися від боротьби, ніж рухатися до краю прірви.

  Сонник бігти по лісі, до чого сниться бігти по лісі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: