Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бик, до чого сниться бик уві сні

Сонник вважає, що прівідевшіеся в нічних мареннях бик не є поганим, ні хорошим знаком долі. Як саме буде розтлумачено,, до чого сниться це тварина, багато в чому залежить від особливостей сюжету. Наприклад, якщо побачене уві сні тварина була налаштована агресивно, то в реальному житті недруги вже підготували план вашого знищення.

Тлумачення Сучасного сонника

Приснився запряжений бик — це символ невдячності по відношенню до родичів або близьких друзів. Можливо, ви чимось їх образили або засмутили. Іноді це владний лідер, якого ви боїтеся або побоюєтеся в реальності або могутній ворог.

Якщо уві сні вас захопила краса бика, значить, опинитеся на позиції лідера. Багато будуть мріяти про вашому розташуванні.

Сучасний класичний сонник білого бика прирівнює до символу удачі і багатства, які незабаром прямо-таки впадуть на вашу голову. Якщо він підняв на вас роги, а страху не було — такий епізод обов’язково призведе до слави і популярності укупі з багатством.

Якщо сниться, самотній бичок на пасовище, то це символізує отримання великого спадку або виграш в лотерею. Худоба на водопої — знак відданості коханого і швидких любовних утіх.

Пояснення сновидіння Міллером

Сонник Міллера вважає, що пасовище означає загальну повагу і міцне становище в суспільстві. Виняток — змучені або виснажені пасуться створення, які дають зрозуміти, що все хороше рано чи пізно закінчується, а за минулі помилки доведеться дорого заплатити.

Вбивство бика уві сні означає, що ви зможете уникнути небезпеки, а життя не зміниться в гірший бік. Але часом такі сновидіння пророкують страждання — моральні або фізичні.

Приснився мертвий бик — зміна обставин, яке хоч і доставить неприємні хвилини і розчарування, але в підсумку приведе до успіху. Уже розклався мертвий бик сниться до близької печалі і прикрощів.

Сонник Міллера стверджує, що вгодований, красивий і добре відгодований бик віщує прекрасні перспективи для чоловіка-сновидіння: лідерство і постійна увага жінок.

Товсті бички ведуть до показному положенню в суспільстві, але якщо вони уві сні схиляються до трави, то можуть загрожувати фінансові неприємності і нерозуміння з боку друзів.

Різні тлумачення

Побачити вночі кориду — до визнання і любові прихильників, які будуть готові ощасливити тоді, коли ви цього захочете.

До чого сниться бик описує і Індійський тлумач. Це джерело обіцяє, що впливова людина поставиться до вас так само, як і рогата худоба уві сні.

Задоволені представники рогатої худоби на водопої або біля струмка — знак того, що самотності скоро прийде кінець, а поруч з вами з’явиться мила і віддана супутниця. Для жінок такий сон може означати отримання пропозиції про шлюб.

Слов’янський сонник стверджує, що бик — це гість. Якщо приснилося, що він запряжений, це означає, що гість у вас людина зробить непорядний вчинок.

Породисті племінні бички пророкують одруження на багатій нареченій або на тій, про кого до цього ви могли тільки мріяти.

Опис,, до чого сниться подібне, дає і Чжоу-Гун. Сонник Чжоу-Гуна вважає, що піднімається на схил гори благородна тварина пророкує процвітання і щастя. Якщо наснилася кров на рогах, це може означати досягнення високої посади.

Поїдати уві сні м’ясо вбитої худоби — до комерційного прибутку.

Сонник бик, до чого сниться бик уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: