Сонник бійка чоловіків, до чого сниться бійка чоловіків уві сні

Бійка чоловіків уві сні — добрий знак. Сновидіння є по суті «перевертнем», коли здається негатив можна і потрібно трактувати сприятливо. Сонники попереджають, що хтось намагається в прямому сенсі «прибитися» до вас. Нав’язування своєї дружби незнайомцями, бажання вступити в контакт, запропонувати вам вигідне партнерство — це саме те,, до чого сниться розбирання двох друзів на кулаках, але ніяк не реальний акт насильства.

Застереження з сонника Міллера

Своє пояснення,, до чого сниться бійка або вулична бійка чоловіків і жінок, є і у відомого психолога. Якщо вас попало заступитися за кого-небудь і почати кулачний бій — пам’ятайте, що не виключені позови і судові тяжби проти вас. Бачити уві сні себе переможеним — до програшу важливої ​​справи наяву.

Наснилося, що вистежили за чесної дуеллю двох друзів — будьте готові вибрати свого майбутнього чоловіка — через вас розгорається суперечка у претендентів на руку і серце. Рознімати дівчат і жінок по сонником Міллера — до безрозсудною витрати грошей.

Несподівана радість

Щоб зрозуміти,, до чого сниться стати переможцем, згадайте свої емоції і тріумф, який ви відчули. Тлумачення сну з бійкою чоловіків відомими сонниками зводиться до отримання великої матеріальної винагороди або вигідній пропозиції в бізнесі.

Наснилося, що вдалося побити кількох нападників — вас чекають чудові новини про здоров’я близьких. Прокинувшись, ви відчуєте небувалий приплив сил і багато енергії для вирішення власних проблем. Це означає, що життя стане яскравішим і настрій перемагати істотно поліпшить ваше життя.

Зустрічайте нових шанувальників

В сонник Фрейда бійка чоловіків означає інтимний зв’язок. Бачити або рознімати уві сні схлестнувшіхся чоловіків і жінок — до інтриг з боку подруг. Будьте обережні — вони можуть претендувати на вашого коханого і намагатимуться втрутитися в стосунки самим нахабним чином.

Наснилося, що довелося рознімати двох забіяк — до суперництва між давніми шанувальниками. Чим запеклішою була бійка чоловіків уві сні, тим більше вигідних пропозицій отримаєте від них наяву.

Слідкуйте за майном

А ось,, до чого сниться кулачний бій з кров’ю, варто розглянути докладніше. Сонники стверджують, що, до вас приїдуть родичі, яких давно не бачили. Але, постарайтеся пригадати, хто саме вам наснився.

Отже, бачити велику бійку з кров’ю, вогнепальним пораненням, або ножовий раною між:

 • Друзями — до зради;
 • Братами — до розділу майна;
 • Чоловіком і шанувальником — до сімейних проблем;
 • Начальником і підлеглим — до скандалу в колективі.
 • Якщо ви втручалися уві сні в чужі справи — приготуйтеся і в реальному житті комусь допомогти. Сновидіння розборок з кров’ю, але без болю показують, що не всі проблемні питання вирішені між вами і ріднею.

  Сонник бійка чоловіків, до чого сниться бійка чоловіків уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: