Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бійка, до чого сниться бійка уві сні

Бійка в повсякденності нічого хорошого її учасникам не обіцяє. А ось що передбачає побачена уві сні бійка? Багато що в поясненні,, до чого сниться цей сюжет, залежить від фіналу конфлікту. Наприклад, сонник стверджує, що якщо в боротьбі ви терпите поразку, то ризикуєте втратити своє майно.

Сучасний тлумач

Сучасний сонник вважає, що примарилося бійка з вашою участю попереджає про неприємності з конкурентами в реальному житті. Не виключені навіть судові позови. Постарайтеся найближчий проміжок часу не накликати на себе зайві проблеми і утримуватися від будь-яких рішучих дій.

Якщо уві сні ви отримали рану, що кровоточить, то в житті чекає зрада найближчих людей.

Наснилося, що ви спостерігаєте за бійкою, але не приймаєте в ній участі? Подібне сниться до даремної витрати коштів.

Рознімати уві сні ж б’ються говорить про бажання змінити щось у своєму житті. Для дівчини або жінки цей сюжет стане свідченням того, що оточуючі пліткують за її спиною.

Якщо молодій особі сниться, що її хлопець б’ється з ким-небудь, то він її не гідний.

Сучасний сонник вважає, що бійка, в якій ви хлистом періщить суперника, може примаритися до нелегкої, але гідної перемоги над противником в реальності.

Пояснення сновидіння Езопом

Сон, в якому ви спостерігаєте за що відбувається дуеллю, принесе якусь скрутну ситуацію, яка все ж, не стане занадто серйозним випробуванням.

Якщо приснилося, що ви розтягували людей після побоїща, а вони продовжували махати кулаками, це знак того, що повинні побоюватися неврівноважених людей, зокрема, в кримінальному світі.

Заклик маленького мужичка до бійки великого рослого чоловіка символ вашої впевненості в незначності своєї роботи, применшення власних достоїнств.

Сонник Езопа вважає, що натовп людей, готова вплутатися в бійку, але зупинена будь-ким, — знак несподіваної допомоги вам у важкій ситуації, а також передвістя більш тісного знайомства з сусідами.

Думки Федорівського і Медеї

Федоровський описує в своєму тлумачі,, до чого сниться бійка. На його думку, якщо вас б’ють уві сні, то незабаром «приб’ється» нова любов, ви зустрінете інтимного партнера. Приснився бій з людьми — до несподіванки, а з тваринами — до неприємності. Спостерігати за бійкою — до життєвого благополуччя.

Сонник Медеї вважає, що бійка в сновидінні — це внутрішня боротьба ваших бажань і спонукань, а участь в ній — розчарування в любові і невдача в справах. Перемігши в бійці, навпаки, ви відсуваєте на задній план всі, що заважає досягти поставленої мети. Спостерігати уві сні за борцями — до гостей і новим знайомим.

Різні тлумачення

До чого сниться подібне, роз’яснять тлумач XXI століття? Участь в боротьбі обіцяє несподіванка, а спостереження за тим, що відбувається здалеку — благополуччя. Якщо б’ється хто-небудь недалеко від вас — це символ приходу гостей або плітки.

Сонник XXI століття вважає, що перемога в бійці — до успіху у протилежної статі і поваги на роботі.

Сонник Азара стверджує, що бійка людей — передвістя розлуки.

Якщо приснилося, що ви один з учасників, це свідчить про наявність боязні проявити себе в ліжку і страху того, що будете розцінені, як навіжений коханець.

Сонник Білого мага передбачає, що агресивне з’ясування стосунків — це ознака внутрішньої сили і здібності власноруч керувати своїм життям. Наснилося бійка обіцяє активність в житті. Ви будете діяти рішуче, керуючись принципом «щоб було, що згадати».

Рознімати уві сні б’ються людей, означає, що ви характеризуєте себе як третейського суддю в реальності.

Ще один з варіантів,, до чого сниться бійка — заклик до вкладення грошей, знак швидкого отримання подарунка, виграшу. З’ясування відносин уві сні за допомогою бійки принесе вам радість і щастя.

Сонник бійка, до чого сниться бійка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: