Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бігти, до чого сниться бігти уві сні

Бігти по дорозі або по стежці в своєму сновидінні — хороший знак. Сонники часто пояснюють такий сюжет, як обіцянку усіляких успіхів у бізнесі та на робочому місці. Більш точно дізнатися,, до чого сниться мчати кудись, можна тільки після глибокого аналізу і точного відтворення прівідевшіеся подій. Буде дуже добре, якщо постараєтеся згадати емоційне забарвлення і закінчення цього сновидіння, а також свої дії і присутніх персонажів.

Бігти вгору, вниз

Швидко підніматися уві сні по сходах вгору означає, що в гонитві за грошима ви забули про своїх близьких і рідних, які потребують участі та спілкуванні. Універсальний сонник рекомендує знайти вільний час і відвідати або зателефонувати їм. Спілкування з рідними принесе багато радості.

Наснилося, що мчали по сходах вниз — до труднощів, які виникнуть при спілкуванні з протилежною статтю через високі вимог до претендентів на руку і серце. Дізнатися,, до чого сниться бігти в гору в нічних мареннях, допоможе тлумач Езопа. Пояснюється сновидіння і як передвістя матеріального благополуччя, успіхів у роботі та особистому житті. Якщо доводиться мчати з гори, значить, загрузнемо в великому купі проблем, і слід бути обережніше з фінансовими витратами. Сучасний сонник рекомендує купувати тільки дійсно потрібні речі і продукти. Решту грошей намагайтеся відкладати.

Ті, що біжать тварини

Для того щоб дізнатися,, до чого сниться біжить кінь (а також будь-яка інша тварина), слід знайти в тлумачі визначення самої тварини. Наприклад, кінь означає силу, славу і успіх. Стрибає уві сні коня пророкує, що незабаром прийде успіх і визнання. Табун біжать коней передвіщає благополуччя і матеріальну незалежність. Наснилося, що за вами біжать корови, значить, очікується прибуток або спадщину. Убегающие уві сні пацюка говорять про наявність в реальному житті таємних ворогів. Якщо приснилося, що біжать слони, значить, незабаром відбудеться знайомство з високопоставленим і матеріально забезпеченим особою, яка принесе вигоду і благополуччя.

Тлумачення сюжету Міллером

Бігти уві сні з групою людей — до удачі в бізнесі. Для тих, хто тільки планує зайнятися бізнесом, це хороший знак. Ще дане сновидіння означає участь в якомусь грандіозному і веселому заході. Якщо уві сні доводиться бігти поодинці — значить, скоро ви досягнете високого матеріального становища або визнання начальства. Сонник Міллера радить не розслабляти в очікуванні успіху, а, навпаки, активізувати всі свої сили. Нічний сюжет, в якому доводиться бігти під дощем, обіцяє каяття в гріхах, яке приносить полегшення. Також сонник Міллера трактує сюжет як можливість виправдати себе, якщо вас обмовили. Бігти уві сні по воді — до везінню в роботі або бізнесі. Якщо наснилася пробіжка по траві, то незабаром вам вдасться отримати солідний прибуток. Велика сума грошей допоможе здійснити багато бажання. Сонник Міллера також розтлумачує,, до чого сниться тікати від чоловіка. Молодим жінкам і дівчатам цей сюжет обіцяє глибоке розчарування в любові. Якщо переслідувач наздогнав вас, то, можливо, ви станете жертвою інтриг і пересудів. Якщо тікаючи, ви спотикаєтеся і падаєте, Міллер тлумачить це як втрату власності або серйозні матеріальні нестатки.

Різні тлумачення

Бігти уві сні босоніж означає, що прояв почуттів і бажань для вас дуже важливо. Ще один варіант,, до чого сниться подібне — набуття повної сексуальної гармонії зі своїм партнером. Сон, в якому довелося бігти за поїздом, сонник трактує, як підсвідоме бажання встигнути зробити деякі справи. Якщо ж вам все-таки вдалося застрибнути в потяг, то все задумане легко здійсниться. Швидкий біг має два позначення. Перше — ви повні сил і енергії, а також перебуваєте на піку фізичної активності, друге позначення Власов сонник визначає як швидку дорогу, і, чим швидше ми мчимо уві сні, тим довше виявиться шлях наяву. Мчати уві сні по снігу означає нещирість і недомовки по відношенню до своїх близьких. Якщо приснилися замети, то конфлікти будуть дуже серйозними. Такий стан справ може бути використано проти вас, коли знадобиться їхня підтримка. До чого сниться біг по дорозі, пояснює тлумач Странніков. Сонник радить більше часу приділяти удаваним дрібницях, які, в результаті складаються в життєвий шлях. Наснилося, що брали участь в змаганнях з бігу та прийшли до фінішу першим? Готуйтеся в реальному житті отримати хороший прибуток і просунутися по кар’єрних сходах. Сновидіння, в якому доводиться бігти за хлопцем означає, що ви вже дозріли до серйозних стосунків, а то і до заміжжя, а молода людина, що знаходиться поруч — відмінний претендент на руку і серце. Жіночий сонник попереджає — не пропустіть свій шанс!

Сонник бігти, до чого сниться бігти уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: