Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бичок, до чого сниться бичок уві сні

Сонники дають чимало пояснень того,, до чого сниться бичок. Однак щоб не заплутатися в значеннях, для початку уточніть, що за бичок вам наснився — телятко або рибка. Чим більше подробиць, побачених уві сні, ви пригадаєте, тим точніше тлумачення отримаєте.

Пророцтва Міллера

Численні задоволення і безмежне щастя передрікає сонник Міллера тим, хто уві сні бачив бичків, що пасуться на літньому квітковому лужку. Малюки були вгодовані і доглянуті? Відмінно! Це означає, що вас чекає успіх на роботі і отримання пристойної суми грошей.

Погано, якщо приснився хворий або мертвий бичок. Це погане бачення, і означає воно неприємності і проблеми. Гірше може бути тільки сюжет, в якому ви власноруч забили тварина — це ознака того, що ви, потрапивши в біду, опинитеся з нею один на один, без допомоги і підтримки близьких.

Дії бичка

Якщо вам наснився бичок, пригадайте, що він робив уві сні. Тлумачі запевняють, що від цього можуть істотно змінитися тлумачення сну. Давайте порівняємо:

 • Щипав траву — до успіху давно планованого і недавно розпочатої справи;
 • Спав — до міцного здоров’я і відмінного настрою;
 • Буцався з кимось — зіткнетеся з упертістю товариша;
 • Смоктав коров’яче вим’я — до легким і швидким грошей;
 • Грав з іншими телятко — до приїзду гостей з дітьми.
 • Коровій синку: Від втрат до примноження

  Якщо уві сні ви бачите маленького теляти, то вас чекає радість, яку доставить вам нове починання, пророкує сонник Мандрівника. Примарилося, що маленький теля шукає мамкін вим’я? Вам випаде шанс непогано заробити, головне — не пропустіть його.

  До чого сниться жінці бичок, розтлумачить сонник міс Хассе. Якщо приснився маленький білий теля, то це говорить про те, що сновидицей не впевнені у власних силах і чарівності. Чорний телиць привидівся? Бережіться пересудів.

  А ось, сонник Гришиной трохи інакше трактує мрії про різномастих бичків. Жінці бачити білого бичка — ознака великого щастя, а ось, якщо чорний примарився, то дама буде клопотатися за чимось, що залишилося в минулому.

  Теля-підліток: Не витрачайте сили даремно

  До чого сниться молодий бичок, що не відходить від корови, пояснить сонник Білого Мага: ви боїтеся жити своїм життям, не сподіваючись на чиюсь підтримку. Молодий бик бере їжу з ваших рук? Ви складете помилкова думка про один з нових приятелів, пояснює тлумач.

  «Полуінтімная» сцена, в якій молодий бичок пристає з залицяннями до юної корові означає наступне: ви даремно витрачаєте сили і час на щось, що вам в даний час не по плечу, підказує сонник Медеї.

  А ось, якщо бачите, що в вашу сторону мчить юний бик, який хоче заколоти вас, то вам варто пройти медичне обстеження, тому як дана мрія обіцяє раптове загострення хронічної хвороби, засмучує Циганський тлумач.

  Рибка, як символ змін

  Якщо ж сталося так, що уві сні ви побачили рибку-бичка, то це ознака того, що скоро у вашому житті з’явиться людина, чий інтелект вас неприємно здивує. Зв’яжіться з ним — знайдете проблеми, підказує Східний сонник.

  Спіймати уві сні рибу — до прибутку. А якщо дівчина уві сні зловила бичка голими руками, то їй варто готуватися до швидкого материнства. До чого сниться дохла риба? Ви посваритеся з впливовим покровителем через дурні наклепів і пліток.

  Сонник бичок, до чого сниться бичок уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: