Сонник бензин, до чого сниться бензин уві сні

Побачити уві сні бензин або відчути його запах — до несподіванок і не завжди приємним, трактують сонники. Давайте будемо розбиратися,, до чого сниться бензин, і коли слід бути готовим до неприємностей, щоб вони не застали вас зненацька.

На заправці

Бачити уві сні, що ви заїхали на заправку, тому що у вашій машині закінчився бензин — будьте готові до несподіваних подій в дорозі, пророкує сонник Міллера.

Сниться, що ви заправляєте автомобіль, працюючи заправщиком на АЗС — комусь буде потрібно ваша допомога в дуже незвичайній справі.

Наснилося, що ви заправляли свою машину і, захопившись, облили бензином все навколо — в реальності вас чекають неприємні події. Великих проблем вони не принесуть, але похвилюватися змусять.

Побачити уві сні біля бензоколонки величезну калюжу — вам необхідно стримати свій темперамент, ви занадто запальні. Це може нашкодити, пророкує сонник Ванги.

Домашній «помічник»

Сниться, що ви відтирати бензином фарбу, якою все навколо вимазали, коли фарбували двері — щоб позбутися від неприємностей, вам доведеться прийняти рішення про неординарний вчинок, пророкує Місячний сонник.

Уві сні ви змогли розпалити багаття, тільки тоді, коли облили дрова рідким паливом — якщо ви будете проявляти агресію і нестриманість на роботі, це призведе до «вибухонебезпечною» ситуації.

Заправляти бензином газонокосарку або інший домашній паливний агрегат — вам не впорається з проблемами поодинці, пророкує Весняний сонник.

Наснилося, що ви розлили бензин, переливаючись його в каністру сусідові — до фінансових втрат. Утримайтеся найближчим часом від дорогих покупок і непотрібних витрат.

Паливні неприємності

Наснилося, що ви стали свідком того, як вибухнула бензоколонка — будьте уважні до свого здоров’я, особливо до нервової системи, радить сонник Ванги.

Сон, в якому ви застрягли на своїй машині в глушині, тому що у вас закінчився бензин в баку — означає, що в реальному житті ви зробите вчинок, за який вам буде соромно.

Уві сні через пролиту палива почалася пожежа в будинку — ті цілі, які ви перед собою поставили не можна досягти тими засобами, якими користуєтеся ви. Хочете більшого — змініть професію.

Уві сні вам дуже хочеться закурити, але у вас немає сірників, а в запальничці скінчився бензин — ви занадто багато часу приділяєте своїм зовнішнім даним. Бути красивим — це добре, але не забувайте і про духовну складову вашого життя.

Бензин і тіло людини

Бути облитим бензином уві сні: для жінок — до появи нового залицяльника або до вагітності, для чоловіка — бережіть свою репутацію під вас «копають» конкуренти.

Сниться, що ви виявили розлиту паливо у себе на нозі або руці — будьте обережні, велика ймовірність отримати травму, остерігає сонник Міллера.

Потрапити під ллється з цистерни нафтопродукт і не змогти вибратися до тих пір, поки він не закінчився — ви можете дуже сильно постраждати через плітки недругів і заздрісників. Якщо почуєте про себе брехливі чутки, не «поріте гарячку» і не виправдуйтеся, це тільки погіршить ситуацію.

Наснилося, що пальне потрапило вам в рот або очі — не вірте тому, що побачите або почуєте найближчим часом, можете бути обдуреними, радить сонник міс Хассе.

Сонник бензин, до чого сниться бензин уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: