Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник білизна на мотузці, до чого сниться білизна на мотузці уві сні

Уві сні навіть незначні на перший погляд образи можуть виявитися доленосними. Наприклад,, до чого сниться білизна на мотузці? Сонник допоможе розібратися з цим питанням і дасть найвірніші трактування.

Розшифровка по виду

Для початку сонник радить пригадати, чи було це постільна або ж нижнє. Так перше означає що дуже скоро завершиться якийсь життєвий етап, незалежно від того, був він хорошим чи поганим. А ось спіднє предмети — явне вказівку на те, що ви приховуєте велику таємницю.

За Міллеру

Сонник Міллера впевнений, що бездоганно чисте білосніжну білизну на мотузці може приснитися в знак припинення турбот і тривог. Для жінки такий сон означає, що скоро у неї з’явиться коханий.

Абсолютне щастя

Сонник абсолютно впевнений, що чисте білизну в будь-якому випадку сприятливий знак. До чого він сниться? Чиста постільна символізує душевний комфорт і благополуччя.

Бачити, як воно сушиться уві сні — до отримання спадщини або виграшу. Це свідчить про хороше здоров’я, сімейне щастя і достатку у всьому.

Інші розшифровки

До чого ще сниться, як сушиться білизна на мотузці? Сонник вважає, що тлумачення сну повністю залежить від його зовнішнього вигляду.

 • Брудне означає втрати і безчестя.
 • У крові — отримання спадщини.
 • Рване — хвилювання і сімейні сварки.
 • З дірками — труднощі в кар’єрі.
 • З іржею — гостей.
 • Будете жити в достатку!

  Щоб зрозуміти,, до чого сниться білизна на мотузці, потрібно врахувати ступінь його висихання. Якщо приснилося абсолютно сухе, то вам гарантований матеріальний достаток на довгі роки.

  Бачити тільки що випрану ще мокре — до неприємних розмов і пліток за спиною. Самостійно випрану білизну уві сні попереджає про те, що у вас будуть боліти зуби.

  Ваш вихід!

  Наснилося випране білизна на мотузці, яке сушиться у дворі? У відносинах з близькими і друзями намічається розлад.

  Бачити, як випране постільна розвішує хтось — до серйозного скандалу з коханою, а ось самому вішати його уві сні — до швидкого виходу в світ і гучній вечірці.

  Прихильності

  Займаючись розшифровкою сновидіння, обов’язково потрібно приділити увагу мотузці. Ця деталь символізує прихильність до людини, обставин або місця.

  Якщо Білизна мотузка уві сні була дуже довгою, то такий же тривалої буде і життя. Білизна Бичова з вузлами позначає складності в справах, стара потерта обіцяє небезпеки, нова обіцяє зустріч з друзями.

  Гроші або розлучення?

  Для отримання вірного тлумачення сонник радить врахувати і маніпуляції, які ви робили уві сні. Наснилося, що вам довелося вішати красиву і дорогу ліжко для просушки? Будьте готові отримати несподівані гроші.

  А ось розвішувати старе ганчір’я — до хвороби близького родича. Після такого бачення вам загрожують неприємності, скандали і дрібні турботи.

  Сонник вважає, що найгірше розвішувати дуже брудне і рване білизна на мотузці. Це вказівка ​​на зраду коханого.

  Негативний тлумачення

  Наостанок, кілька трактувань, які дають розуміння, до чого сниться, що вам довелося знімати суху білизну. На думку сонника це дія несе дуже негативний зміст.

  Знімати висохлу ліжко — до великої біди. Це ж бачення символізує жадібність і скупість. Якщо жінці самій довелося знімати білизну, то її чекає розлучення.

  Сонник білизна на мотузці, до чого сниться білизна на мотузці уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: