Сонник бачити себе в труні, до чого сниться бачити себе в труні уві сні

Уві сні бачити себе в труні — дуже часто віщує щось неприємне. Сонник інтерпретує таке бачення негативно: чекають неприємності, важкі випробування, конфлікти, невдоволення собою. Витлумачити,, до чого сниться подібне бачення, можна, пригадавши свої емоції.

Попереду випробування, неприємності

Коли уві сні бачили себе в труні, це означає: можете зробити щось, а потім будете каятися. Тому перед тим, як зробити вчинок, подумайте, наскільки він суперечить вашим переконанням або загальноприйнятим нормам.

Особливо посилюється негативне значення, якщо ви при цьому тримали хрест. Згідно сонником, хрест попереджає сплячого про прийдешні пригоди, винуватцями яких стануть оточуючі.

До чого сниться, як лежали в труні і тримали хрест? Це попередження про довгих, важких випробуваннях, серйозні звинувачення, необхідності довго доводити свою невинність.

Відчуття сновидіння

Важливо пригадати свої почуття уві сні, виявивши себе лежачим в труні:

 • Страх — труднощі на роботі, страх втратити джерело доходу;
 • Панічний жах — серйозні неприємності на різних теренах: від особистої до професійної. Причому, їх майже неможливо буде подолати самостійно;
 • Спокій — бажання знайти відокремлене місце для відпочинку;
 • Задоволення — сновидец емоційно пригнічена, змучений.
 • Завершення справи, внутрішні зміни

  До чого сниться, ніби бачили себе в труні мертвим? Сонник сповіщає: з’явиться можливість завершити довго тягнеться справа, «поховати» його. Наснитися собі мертвим означає завершення якогось періоду життя, після якого можна починати новий.

  Бути мертвим уві сні має також інше значення: ті риси характеру, звички, з якими боровся сплячий, «відмерли», дозволивши йому змінитися. Або кардинально змінився світогляд, погляди. Зміни настільки глибокі, що таку людину, яким він був раніше, тепер немає.

  Стати більш відкритим

  Сонник пропонує інше тлумачення сну про перебування в цій похмурій обстановці. Можливо, сновидец не довіряє людям, боїться всього навколишнього, відчуває бажання сховатися. Але не варто сприймати все так негативно. Краще знизити рівень критичного ставлення до себе, довіритися обставинам, адже постійно ховатися в мушлі не вийде.

  Сновидіння про те, ніби спали в труні, можна витлумачити, беручи до уваги самопочуття сплячого. Якщо хворий — сонник попереджає: стан його здоров’я ще більш погіршиться, аж до найважчих наслідків. Коли людина наяву здоровий — на нього чекають перешкоди в справах.

  Хороші ознаки

  Наснилося подібне бачення, але сплячий знає: він робить це з метою розіграшу? Наяву він має веселощі.

  До чого сниться такий сюжет? Сонник іноді вкладає в сновидіння протилежний зміст. Тому бачити в труні себе живим уві сні може обіцяти довге щасливе життя.

  Якщо приснилося лежати живим в ньому — значить, ви занадто спустошені, виснажені життям. Зараз потрібно повноцінно відпочити, а потім зробити все, щоб повернути собі емоційний і психологічний комфорт.

  Уві сні лежали живим в ньому? Можливі значні зміни звичок або ставлення до життя.

  Значення за сонником Міллера

  Наснилося лежати або сидіти в труні? Сновидіння віщує серйозне погіршення здоров’я, сварки, конфлікти з оточуючими.

  Сонник бачити себе в труні, до чого сниться бачити себе в труні уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: