Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник б’ють, до чого сниться б’ють уві сні

До чого сниться, коли б’ють? Сонник пропонує безліч різних інтерпретацій такого сюжету уві сні, але найчастіше несприятливих: підступи злостивців, ускладнення взаємин, труднощі. Однак іноді подібне бачення обіцяє перемогу над ворогами або прибуток.

Б’ють когось або вас?

Бачити уві сні, як б’ють людину, означає: той, хто лежить буде про щось жалкувати. Коханої людини — сновидец боїться можливого розриву. Коли молодій жінці наснилося, ніби вона побила коханої людини — сонник попереджає: її таємна прихильність незабаром стане відомою всім. Била його по обличчю — наяву він буде носити обраницю на руках.

Наснилося, як по обличчю б’ють вас? Сюжет віщує каяття, муки совісті. По голові — хтось хоче нав’язати свою думку. Вас уві сні б’ють померлі родичі? Значить, незабаром захворієте.

Коли вас б’ють незнайомі люди — ви ретельно приховуєте свої страхи, але вони шкодять внутрішньої гармонії. Якщо по голові — це відображення сильних емоцій, запальності, через що виникають конфлікти.

Будьте уважні у стосунках з оточуючими

До чого сниться бачити, як б’ють і гвалтують дівчину? Сновидець потрапить під жорсткий вплив сильного, владного особи.

Наснилося, ніби вашого друга побили, а ви не заступилися? Сонник стверджує: досягнувши благополуччя, забудете про тих, хто допомагав долати труднощі. Не варто цього робити, адже невідомо, чи не зміниться чи незабаром біла смуга чорної.

Самому побити одного: сплячий готовий зривати злість на інших. Потрібно намагатися контролювати емоції.

Коли уві сні б’ють і душать сновидіння, значить, йому треба змиритися з підлеглим становищем, але тільки тимчасово.

Значення за сонником Міллера

До чого сниться, ніби хтось ударив вас батогом? Бачення попереджає: в любовних справах з’явиться суперник, який доставить неприємності.

Куди був направлений удар

Якщо сплячого били ногами уві сні — можливо, на нього нападуть кримінальні елементи. Кулаком по зубах — сварки, взаємні звинувачення з тим, хто це зробив.

До чого сниться отримати по пальцях? Сонник попереджає: заздрісники замишляють якусь каверзу. Зверніть більше уваги на людей, які не викликають довіри. У ніс — болючий удар по самолюбству.

Приснився удар в живіт? Бачення несприятливо: можете позбутися свого становища, втратити повагу оточуючих. Ножем у серце? Душевна травма, любовні неприємності. Незабаром коханий (кохана) доставить біль, хвилювання.

Бити самому

Якщо самі били уві сні:

 • Маму — нерозуміння, недомовленість, що назріває конфлікт;
 • Когось із рідних — зміна в справах;
 • Брата — сумуєте за нього, відчуваєте родинні почуття;
 • Чоловіка — згідно сонником, попереду хвороба або зрада чоловіка;
 • Дитини по попі ременем — молодші члени сім’ї доставлять неприємності, будете турбуватися про них;
 • Знайомого палицею — до міцну дружбу;
 • Хлопця — починається емоційний перевантаження через придушення своїх негативних почуттів;
 • Собаку, яка напала — перемога над злісними ворогами;
 • Кота віником — позбутися від фальшивого одного;
 • Кошеня — любовне розчарування, розставання з коханим.
 • До чого сниться бити самого себе? Сплячий повністю досягне мети, яку поставив. Якщо він завдав собі рану сокирою — сонник обіцяє наяву велику вигоду, удачу.

  Інші значення

  Тлумачення сну також враховує, що саме б’ють. Тарілки — наяву невпевненість сновидіння негативно відбивається на ході його справ. Машину при аварії — чекають труднощі, перешкоди при досягненні мети.

  Бачити уві сні, як б’ють у дзвін, а дзвін тривожний — попередження про якусь небезпеку. Якщо дзвонять у дзвін на велике свято, сонник обіцяє перемогу над недругами, на Різдво — гарний прибуток.

  Наснилося самому бити в дзвін: тривожний дзвін — необхідність просити багатьох про допомогу; гарна мелодія — мрії збудуться.

  До чого сниться отримати удар електричним струмом? Сонник сповіщає: ваші нерви дуже напружені. Якщо не позбудетеся від цього стресу, вам загрожує нервовий зрив. Уві сні вдарило струмом? Не намагайтеся робити щось самі там, де ви не фахівець.

  Наснилося, ніби б’ють хвилі в вікно? Наяву опинитеся в скрутному становищі, відчуєте сильні негативні емоції.

  Сонник б'ють, до чого сниться б'ють уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: