Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник авіакатастрофа, до чого сниться авіакатастрофа уві сні

Знаходяться на борту авіакатастрофа залишає дуже мало шансів залишитися в живих. Навіть якщо настільки страшне подія відбулася всього лише уві сні, сонник рекомендує звернути на нього увагу. Причина проста: все,, до чого сниться будь-яка аварія або катастрофа, так чи інакше пов’язане з небезпекою. Побачивши щось подібне, постарайтеся згадати подробиці: особи, символи — вони можуть містити ключ до тлумачення.

Небезпека може виходити не тільки ззовні. Характер сновидіння говорить сам за себе: якщо воно є відображенням душевного стану на даний момент, сновидец запросто може перетворитися на ворога самому собі. Безвихідь, паніка, песимізм — далеко не кращі союзники. Можливо, зараз саме час зайнятися власним емоційним фоном, щоб виявити і усунути причини негативу.

Сновидець, якому довелося бачити авіакатастрофу уві сні, наяву повинен бути готовий зустрічати у всеозброєнні непередбачені обставини. Все піде зовсім не так, як було сплановано, доведеться на ходу або навіть на льоту приймати рішення, щоб уникнути повного краху або ж змиритися з втратами.

Якщо наснилася авіакатастрофа, бажано морально підготуватися до того, що вам буде не на кого покластися. Все,, до чого сниться подібне, свідчить про те, що зараз пустити справи на самоплив буде великою помилкою з вашого боку.

Коли доводиться уві сні побачити авіакатастрофу або ж її сумні наслідки, зараз не час сподіватися на інших людей. Якими б надійними і компетентними вам не здавалися ваші нові партнери, з ними ваші плани приречені.

Широко поширене і таке тлумачення сну: авіакатастрофа, яка мала місце бути уві сні, вже не зможе відбутися в реальному житті. Сонник щиро радіє за вас: тільки що вам вдалося уникнути страшної небезпеки: нещасного випадку або викриття.

До чого сниться, коли трапляється потрапити в авіакатастрофу уві сні, тим не менш, вціліти, пов’язане з вашої природженою винахідливістю. У вас є багатий досвід виходу зі складних ситуацій, в яких ви часто опиняєтеся, і нинішня — не виняток.

Авіакатастрофа по тлумаченням інших сонників

Як повідомляє сонник Міллера, авіакатастрофа, приснився вам, нагадує, що ваші труднощі тимчасові. Ви зможете виправити і прикру помилку, і особистий фінансова криза.

Якщо уві сні пощастило вижити в авіакатастрофі, італійський сонник Менегетті не радить радіти передчасно: подібні бачення видають вашу схильність до суїциду або вбивства, приховану настільки глибоко, що ви можете про неї не підозрювати.

Сучасний сонник налаштований більш оптимістично: все,, до чого сниться авіакатастрофа, тягне за собою зміни в житті, яких вам так не вистачало. Побачене означає, що ви нарешті знайдете спосіб перестати відчувати себе білкою в колесі.

Коли в сновидінні фігурує авіакатастрофа, сонник повідомляє, що побачене уві сні просто зобов’язує вас встати за штурвал. І не кажіть, що у вас немає організаторських здібностей. Тільки взявши ситуацію під свій контроль, ви зможете виправити становище.

Сонник Ванги стверджує, що якщо вам не раз сниться авіакатастрофа, сновидіння свідчить про вашу агресивності і схильності до конфліктів. Уміння володіти собою допоможе уникнути непотрібних ексцесів.

Сонник Фрейда вважає, що якщо вам приснилася авіакатастрофа, чекайте проблем в інтимному житті і, як наслідок, постійних негараздів в родині, які можуть закінчитися розривом відносин.

Сонник авіакатастрофа, до чого сниться авіакатастрофа уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: