Сонник аварія з жертвами, до чого сниться аварія з жертвами уві сні

Приснилася аварія з жертвами? Сонник називає такий сюжет уві сні несприятливим ознакою, селищем неприємності, втрати, невдачі і конфлікти. Зрозуміти,, до чого сниться це бачення, допоможуть інші його подробиці.

Крах планів, фінансові втрати

Бачити аварію з жертвами уві сні — дуже поганий знак. Сонник трактує його як передвістя значних матеріальних або фінансових втрат.

Таке сновидіння вказує на непередбачені обставини, які порушать всі плани і стануть причиною великих збитків.

До чого сниться аварія з жертвами, що трапилася з вашої вини? Ви відчуваєте тривогу щодо якогось справи, не впевнені, що зможете впоратися. Ризик провалу досить великий. Постарайтеся залучити на допомогу ще кого-то, якщо це можливо.

Попереду розчарування в любові

Наснилося виявитися свідком автокатастрофи, якої не можна було уникнути? Сонник підказує: наяву трапиться щось непередбачене, негативний, однак це не зачепить сновидіння.

Бачити катастрофу, де були постраждалі уві сні, означає: треба буде сильне розчарування в любові. Особливо це стосується дівчат: після такого сюжету слід побоюватися шкоди від зустрічі з неприємною людиною.

Подібний сюжет є передвістям прийдешніх неприємностей і закликає бути обережними як в повсякденності, так і при здійсненні своїх проектів.

Сварки, несправедливе ставлення до кого-то

До чого сниться автомобільна аварія з жертвами? Сонник повідомляє: можливий серйозний конфлікт на роботі чи вдома.

Наснилося автомобільна катастрофа, де хтось серйозно постраждав, означає: той, хто лежить відчуватиме невдоволення, сором через своєї поведінки. Треба постаратися загладити свою провину перед тим, кого образили несправедливо.

Якою вона була?

Тлумачення сну залежить від того, яка саме аварія з жертвами наснилася:

 • Автомобільна — попереду важкий життєвий етап;
 • Залізнична — хороші відносини з друзями зіпсуються;
 • Авіа — крах головних планів;
 • Корабельна аварія — несприятливий поворот справ.
 • Крім того, бачити аварію поїзда уві сні — попередження про велику небезпеку для сновидіння в дорозі. А крах авіалайнера — про недостатню увагу до своїх духовних потреб і розвитку. Слід терміново виправляти ситуацію.

  Сонник Міллера: сподівайтеся тільки на себе

  До чого сниться аварія, де постраждали незнайомі люди? Бачення застерігає: не потрібно сподіватися на чиюсь допомогу — навколишні підведуть. Слід розраховувати лише на власні сили.

  Чи не все так похмуро в цьому житті!

  Якщо ж уві сні спочатку здавалося, ніби людина (люди) загинули в автокатастрофі, але, підійшовши ближче, ви виявили, що вони живі — це хороший знак. Ситуація або обставини, спочатку які називали себе безнадійними, стануть розвиватися за більш сприятливому для вас сценарієм.

  Ще краще, якщо ви стали витягувати людей з понівеченого автомобіля. Сонник підкреслює: всупереч несприятливим обставинам ви наполегливою працею і кмітливістю зможете мінімізувати можливу шкоду.

  Рятували людей, які постраждали в катастрофі? Сновидіння також передвіщає благополуччя.

  Сонник аварія з жертвами, до чого сниться аварія з жертвами уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: