Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник алмаз, до чого сниться алмаз уві сні

Найдорожчий і твердий камінь, яким є алмаз, уві сні вважається символом витривалості, терпіння і вічності. У сонниках є неоднозначні тлумачення,, до чого сниться цей дорогоцінний матеріал. Він, завдяки своєю дорогою вартості, може уособлювати жадібність або свідчити про незламності.

Любов зовсім поруч

Молодій дівчині, бачити уві сні обручку з діамантами, згідно Англійському сонником, говорить про відданість і щирості обранця.

За версією сонника Міллера, то,, до чого сниться необроблений або укладений в породу алмаз, підказує про підсвідоме потяг сновидящей до знайомої людини, незважаючи на його неідеальний характер і пересічну зовнішність.

Незаміжньої жінки буде приємно дізнатися,, до чого сниться отримати в подарунок алмази від свого молодого чоловіка. Згідно сонником Катерини Великої, приснився образ свідчить про майбутнє весілля, з великою кількістю радісний зустрічей з приємними людьми і дорогих подарунків.

Людям, чиє серце вільне, знайти алмази уві сні, віщує сонником Дмитра та Надії Зими, набуття чистої, щирої і взаємної любові. Подібне тлумачення має сновидіння, в якому приснився великий, королівський діамант.

Будьте обережні

Знайти уві сні тріснуті алмази, для дівчини, віщає про що не відбулася весілля з багатим і заможним хлопцем. Чоловікові, знаходити уві сні дорогоцінні камені з вадою, віщує втрату можливості заробити велику суму грошей.

Сновидіння, в якому довелося дарувати комусь алмази, слід тлумачити як застереження про надмірної марнотратства сновідящего, яка може стати приводом для сімейних скандалів і неприємностей з оточуючими.

Дивіться глибше

Приснився чорний твердий матеріал, свідчить про великий застілля, приємний сюрприз близьких людей, компліменту і смачною трапезі в реальному житті. Можливо, незабаром має бути грандіозне і веселий захід, на якому Ви обов’язково будете в числі головних званих гостей.

Те,, до чого сниться збирати блакитні і рожеві діаманти, згідно Психологічному сонником, відображає мрійливу і духовну натуру сплячої людини, яка не завжди правильно розуміється оточуючими.

Бачити на іншу людину прикраса з неограненних чорних алмазів, віщує перспективу зіткнутися з нещирістю і зрадою. Темна і мовчазна натура персонажа вказує на ворожість до сновидцу однієї впливової людини.

Багатство не за горами

Наснилося, що довелося тримати в руках жменю діамантів без оправи, символізує матеріальне благополуччя сплячої людини, а також виконання заповітних бажань.

Знайти уві сні багато цих дорогих камінців і збирати їх, обіцяє сонником Катерини Великої, набуття багатства і поваги у оточуючих. Головне, не бійтеся проявляти ініціативу і бути самим собою.

Проковтнути уві сні дорогоцінний камінь, обіцяє запаморочливий успіх у всіх сферах життя. Жінці такий сюжет пророкує небувалу популярність серед представників сильної половини людства.

Бачити на собі гарне намисто з алмазів, віщає про надійне і стабільне матеріальне становище сновідящего і заступництві авторитетної персони.

Сонник алмаз, до чого сниться алмаз уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: