Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник акордеон, до чого сниться акордеон уві сні

Тим, кому довелося бачити акордеон уві сні, сонник сповіщає веселощі, розваги. Сонник сповіщає позбавлення від сумних спогадів, пояснюючи,, до чого сниться баян.

Про що мовить Міллер?

Наснилося, що слухали уві сні чужу гру на акордеоні? Психолог обіцяє можливість побувати на розважальному заході, де ви на час відволічетеся від важких дум і негативних емоцій.

Молодий панночці, бачити себе музицирующих на гармоніці уві сні, означає, що незабаром настануть сумні події, які, згодом, приведуть сновидицей до зустрічі з цікавим чоловіком.

Наснилося, що музичний інструмент видає фальшиві звуки, значить, наяву доведеться підтримати одного в тяжку хворобу.

Від печалі до радості!

Тривожний час незабаром розвіється радістю і безтурботністю — ось,, до чого сниться грати на акордеоні. Людям, яким пощастило почути гру гармоні, в реальності доведеться побувати на грандіозному святі.

Не поспішайте!

Сонник міс Хассе радить не квапити події, роз’яснюючи,, до чого сниться грати на гармоніці. Не потрібно зараз розпорошувати свої зусилля, тому як в майбутньому настане більш сприятливий момент для реалізації задуманих справ.

Подробиці: яка музика?

В Сонник від А до Я, тлумачення сну про акордеоні, прямо пов’язане з почутою мелодією:

 • Сумна — сповіщає про настання смутку через сумних подій;
 • Весела мелодія уві сні — говорить про безтурботне, радісному времяпрепровождении;
 • Фальшиве звучання — обіцяє переживання через стан здоров’я близької людини;
 • Дивитися на акордеон, але не чути його звуку — віщає про виникнення дурного непорозуміння;
 • Остерігайтеся минулого!

  Грати на акордеоні, наяву не володіючи цим музичним інструментом, означає неприємності, джерелом яких послужить давній, майже забутий знайомий. Ця людина зберігає в своєму серці образу, нанесену вами в минулому, і постарається зробити все, щоб вам було боляче.

  Озирніться навколо!

  Наснилося, що отримали в подарунок акордеон? Езотеричний сонник радить уважно озирнутися — вас оточують люди, які вас люблять і цінують. Бачити подібне молодий панночці, сповіщає про таємний залицяльник, які намагаються всіма силами привернути до себе увагу сплячої красуні.

  Готуйтеся до випробувань!

  Сонник Лонго пояснюючи,, до чого сниться чужа віртуозна гра на акордеоні, сповіщає сплячої особі важкі випробування. Снотолкователь радить морально підготуватися до нелегкій боротьбі, після якої обов’язково настане мирне і спокійне буття.

  Чи не чіпляйтеся до оточуючих!

  Людям, які не мають наяву навичок і грамоти, уві сні музикувати на акордеоні, зумовлює сонником наявність завищених вимог до близьких та колег. Не варто вимагати від оточуючих того, з чим вони не зможуть впоратися.

  Про сердечних справах…

  Жінці, побачити свого чоловіка уві сні в ролі акордеоніста, попереджає про його можливу боротьбі з спокусами, яку, на жаль, він програє, завівши пристрасний роман на стороні.

  Наснилося, що обранець залишив свій акордеон, так і не закінчивши музичну композицію, позначає, що в реальності коханий знайде в собі сили впоратися з любовним захопленням і збереже вірність сновидицей.

  Сонник акордеон, до чого сниться акордеон уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: