Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник знущання, до чого сниться знущання уві сні

До чого сниться знущання? Сонник вказує: доведеться протистояти підступам ворогів, вирішувати виникаючі проблеми з друзями, відчути несправедливість, утиск своїх прав. Бачення уві сні є передвістям провалу планів або неприємних новин.

Проблеми у взаєминах, упередженість до сновидцу

Приснився сюжет — передвістя появи проблем у взаєминах з друзями через упереджень і гордості сплячого.

Бачити чиїсь знущання уві сні часто означає: сновидец недооцінює оточуючих людей, проявляє надмірну наївність.

До чого сниться знущання над тваринами? Сонник попереджає: станете жертвою якоїсь несправедливості або випадково потрапите під розправу з неугодними.

Ускладнення, обман, невдала операція

Наснилося терпіти їх від недоброзичливців? Наяву чекають неприємності і навіть ганьба. Але не можна падати духом — постарайтеся зустріти ці випробування гідно.

Якщо хтось бив вас або кривдив іншим способом уві сні — це обіцяє обмеження ваших прав або обман. Сновидіння попереджає про утиски при торговельній угоді.

Знущання з боку близьких, колег віщує: ці люди принесуть вам клопоти, принесуть безліч неприємностей.

Інтриги знайомих, плітки

Бачили знущання з боку знайомих облич? Сонник пояснює: їх інтриги принесуть вам розчарування, біль. Однак якщо вести себе обережніше після такого бачення — неприємності будуть меншими.

Наснилися глузування ворогів? Вони незабаром стануть поширювати наклеп, плітки, які можуть зіпсувати вам репутацію. Слід бути дуже обачним, щоб мінімізувати шкоду.

Треба викорінити свої недоліки

Уві сні почули від друзів недобрі образливі жарти? Сонник підказує: ваші недоліки шкодять оточуючим людям. Постарайтеся позбутися від цих недосконалостей, відмовтеся від шкідливих звичок.

До чого сняться власні знущання в чиюсь адресу? Наяву ретельно розроблені плани зазнають краху через недоліки характеру — зайвої самовпевненості, проявів власної переваги.

Молодій дівчині глузування і знущання кавалера віщують: її закоханість або майбутнє заміжжя щастя не принесуть.

Подробиці сновидіння

Тлумачення сну розглядає сюжети, де сплячий бачив знущання над:

 • Іншою людиною — сварки, непорозуміння, конфлікти з оточуючими;
 • Немовлям — його починання зазнають краху;
 • Кішкою — він переможе ворогів;
 • Собакою — не допоможе одному у складній ситуації, що може привести до серйозної сварки.
 • Сонник Міллера: новини завадять вашим прагненням

  До чого сняться такі дії щодо вас? Бачення віщує несприятливі новини, через що ви послабити спроби забезпечити собі безбідне життя.

  Подолаєте складний період, привернете удачу

  Знущання уві сні над кимось, якому сплячий протистоїть, захищаючи людину, яка зазнала несправедливості, означає: після боротьби з несприятливою ситуацією або обставинами його чекає удача.

  Наснилося допомога, надана сновидцем того, хто став жертвою чиїхось насмішок — добрий знак. Сонник обнадіює: після випробувань складний період в особистих відносинах завершиться, належить щастя в любові.

  Сонник знущання, до чого сниться знущання уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: