Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник закоханість, до чого сниться закоханість уві сні

Трепетне і загадкове стан душі — закоханість — частий гість нічних мрій. Особливою регулярністю це бачення користується у сновидцев, люблячих когось в реальності. Але і тому, чиє серце не гризе любовна туга, трапляється бачити себе уві сні закоханим,, до чого сниться таке сновидіння і чого чекати наяву згодом, пояснять сонники.

Сонник Міллера

Як і будь-якій людині, Густаву Міллеру було відомо, що таке закоханість. Дуже багато тлумачень він приділяв цьому стану людини.

Якщо уві сні ви бачите закоханим себе, то це означає, що ви ризикуєте стати центром скандалу, якщо не приборкаєте свій егоїзм. А якщо наснилося, що навколо вас багато «щось туркотять» парочок, то це означає, що вас стануть схиляти переступити через свої моральні принципи.

До чого сниться закоханість молодий дівчині? До захопленості поганим хлопцем. Однак надалі, вона усвідомлює свою помилку і вибере в чоловіки цілеспрямованого хлопця.

Що вам дала закоханість

Тлумачі пропонують «розкласти» на складові свою мрію, і пригадати, які відчуття вам подарувала любов уві сні:

 • Відчуття ейфорії і підйому — до сумних подій;
 • Відчуття жаху від скоєного — до захоплюючого роману;
 • Злякалися, тому що закохалися в іншого хлопця — до сварки з коханим;
 • Зраділи, що «закохався» в іншого, забувши колишнього — до нового знайомства.
 • «Предмет пристрасті» не знайомий з вами: Від браку уваги до поклоніння

  Часом здається, що закохатися в незнайомця може лише юна особа. Але, як показує практика, таке відчуття підвладне представнику будь-якої вікової категорії. Наприклад, бачити уві сні жінці, що вона відчуває почуття закоханості в незнайомця — ознака того, що їй не вистачає чоловічої уваги.

  Чоловікові наснилося, що він відчув у своєму серці почуття закоханості в незнайомця? Таке бачення свідчить про те, що сновидець високо цінує когось із знайомих, яка досягла істотних висот, і всіляко бажає на нього схожим, пояснює сонник Білого Мага.

  Взаємність, як символ щастя «з легким присмаком печалі»

  До чого сниться, що ви відчуваєте закоханість і розумієте, що вона взаємна, підкаже Місячний сонник. На думку даного тлумача, випробувати уві сні взаємну любов — символ радості і гармонії з оточуючими.

  Прискорене серцебиття від хвилюючих емоцій пророкує Східний сонник того, хто уві сні бачить, що його закоханість знайшла відгук у серці коханої людини. А ось, якщо наснилося, що предмет вашої пристрасті любить вас сильніше, ніж ви його, будьте готові до того, що вас чекає заздрість.

  Захопитися «не тим» людиною: І сльози, і радість поспішають до вас

  До чого сниться закоханість в чоловіка, який «окольцован». За сонником пастора Лоффа — це ознака того, що ви втомилися від самотності. Відчули уві сні закоханість в чоловіка, чиє минуле не так світло, як хотілося б? Ви можете зробити вчинки вам не властиві, прогнозує Слов’янський сонник.

  Тлумачення сну, в якому ви «закохалися» в знайомого хлопця, що зустрічається з вашою сестрою або подругою, обіцяє сльози і печаль через дурних помилок. А якщо наснилося, що ви закохані в знайомого, що займає високий пост — вас чекає виконання бажань.

  Сонник закоханість, до чого сниться закоханість уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: