Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник збирати яблука, до чого сниться збирати яблука уві сні

Збирати яблука уві сні уособлює період, в якому доведеться пожинати плоди своєї праці наяву. Тлумачення цього бачення часто залежить від конкретної людини, і тому, щоб розібратися, до чого сниться збирати яблука, слід детально пригадати своє сновидіння, його смислове та емоційне наповненість, сформулювати осмислену асоціативний ланцюжок, від приснився до думок, відчуттів і подій в реальному житті, доповнивши їх тлумаченнями з сонника.

Бачити уві сні збір врожаю яблук, сонником тлумачиться як швидке винагороду за працю і старанність, яке буде прямопропорційною витраченим зусиллям. Щоб більше дізнатися, до чого сниться дане сновидіння, потрібно пригадати всі нюанси при зборі врожаю, а також якість і кількість плодів.

Якщо уві сні довелося збирати яблука з землі, значить, по сонником, варто остерігатися брехні і нещирості людей з близького оточення. Молодим дівчатам дана картинка може говорити про нечесні наміри свого обранця, зраді і зраді.

Бачення, в якому сновидцу доводилося яблука збирати з дерева, обіцяє сприятливий час для будь-якого роду починань і активних дій для реалізації давно виношуваних планів. Перш, ніж приступити до виконання задуманого, потрібно ретельно все обдумати і зважити. Якщо ж яблучка висять на високій, практично недосяжною гілці, варто задуматися про зміну пріоритетів і цілей.

Якість і зовнішній вигляд яблучок

Щоб розібратися, до чого сниться збір врожаю уві сні, необхідно звернути увагу на зовнішній вигляд, якість і кількість фруктів. Незрілі плоди характеризують неготовність сплячої людини брати відповідальність на себе; гнилі — є приводом для того, щоб провести «чистку» в рядах своїх друзів і хороших знайомих; з комахами або з черв’яками — розчарування в обранцеві або близького друга.

Сумнівну угоду, підступ, несприятливий період для підписання великих договорів, провокації суперників — це те,, до чого сниться збирати червоні яблука уві сні, бізнесменам. Якщо людині вдасться протистояти негативним зовнішнім факторам, то фінансовий добробут йому буде забезпечено. Дівчатам, зривали, червоні соковиті фрукти з дерева, сонник обіцяє швидку вагітність.

Людині, якій уві сні довелося збирати зелені яблука, сонник віщує міцне здоров’я, хворому — лікування, чоловікові — нові зв’язки і знайомства, жінці — можливість втілити в життя давні ідеї.

Двояко тлумачать сонники сновидіння, в якому довелося збирати жовті яблука. З одного боку подібна картинка може попереджати сновидіння про несприятливий періоді, пов’язаного з брехливими чутками і інтригами, спрямованими проти сплячої людини. З іншого — уособлювати час для веселощів і гарного відпочинку в колі нерозлучних друзів.

Збирати дрібні яблучка уві сні, трактується сонником як дрібні клопоти і копіткі справи, що вимагають посидючості, часу і терпіння. Великі фрукти віщують радість, сміх і спокій, впевненість в собі, прекрасну самоорганізацію і завидне здоров’я.

Сонник збирати яблука, до чого сниться збирати яблука уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: