Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зашивати, до чого сниться зашивати уві сні

До чого сниться зашивати? Такі дії уві сні є передвістям складнощів, скорочення доходів, клопоту, розчарування. Але вони також обіцяють хороші зміни, подолання фінансових труднощів. А може, приснилося накладати шви на рани? Загляньте в сонник, щоб дізнатися значення такого сюжету.

Готуйтеся долати складнощі

Зашивали уві сні речі одного? Це означає: чекають неприємності, причиною яких стане цей друг. Чужого людини — складності почнуться, звідки не чекали.

До чого сниться зашивати штани? Сонник попереджає: незабаром сплячий сам зажене себе в безвихідь. Потрібно продумувати можливі наслідки власних вчинків наперед.

Наснилося штопати штани? Наяву ваші доходи значно скоротяться.

Молодій жінці бачити, як вона уві сні зашиває чужі шкарпетки — її матеріальне становище буде тільки погіршуватися. Не слід починати будь-які справи — краще почекати.

При шиття укололися голкою? Сонник попереджає про небезпечне знайомство, яке незабаром відбудеться.

Попереду турботи про домочадців, можливі зміни

До чого сниться шити щось голкою? Сновидицей (сновидец) піклується про комфорт своїх домашніх, прагне зберегти затишок, сімейне згоду.

Зашивали дірку на сорочці? Наяву доведеться дуже постаратися, щоб не розлучитися з коханим (коханою).

Шити уві сні весільну сукню — сприятливе знамення. Сонник вказує: відбудуться довгоочікувані значні зміни.

Що довелося зашивати?

Тлумачення сну залежить від того, яку річ шили:

 • Спідницю — ви занадто закриваєтеся від оточуючих, треба бути привітніше;
 • Брюки — розплата за помилки минулого;
 • Рукав — примирення після сварки з одним;
 • Шкарпетки — попереду дорога, подорож;
 • Труси — до бідності;
 • Плаття — чекають великі клопоти, труднощі;
 • Взуття — слід докласти зусиль, щоб налагодити відносини.
 • Також штопати порване плаття віщує гарну винагороду за працьовитість.

  Сонник Міллера: будете вірною дружиною

  До чого сниться молодій жінці бачити, ніби вона штопає одяг? Наяву сновидицей стане вірною супутницею свого чоловіка.

  Намагайтеся уникати сварок

  Зашивати уві сні старий одяг часто означає: через конфлікти і непорозуміння з оточуючими ваше становище погіршиться. Після такого сюжету постарайтеся не давати приводів для сварки, а всі непорозуміння залагоджувати мирно.

  Штопали брудний одяг? Сонник попереджає: ви прагнете виправити свої помилки, але виберете для цього невдалий момент і зусилля зазнають краху. Однак якщо вона була чистою, охайною — преодолеете перепони на шляху до мети.

  Якщо дівчині приснилося зашивати колготки з діркою — шанувальник або чоловік, що знаходиться поряд з нею, дуже розчарує.

  Чи зможете поправити своє матеріальне становище

  До чого сниться зашивати дірку? Оскільки діри в одязі трактуються як символ безгрошів’я, то сюжет про шиття — добрий знак. Сплячий подолає фінансову скруту.

  Бачити, як латаєте дірку уві сні — рано чи пізно несприятливий період закінчиться і можна буде поправити свої справи.

  Надасте допомогу знайомому

  Іноді може наснитися, як зашивали рани собі. Наяву належить низка невдач, яку все ж подолаєте. Коли накладали шви на рани іншої людини — хтось звернеться по медичну допомогу і ви проявите співчуття, доброту.

  До чого сниться обробляти рану на животі? Оскільки таке поранення трактується сонником як майнові втрати, зашивати його — значить, виправляти становище.

  Також поранення живота, яке ви намагаєтеся уві сні зшити, означає: незабаром очікує розлука з коханою людиною, але після цього почуття спалахнуть гаряче колишнього.

  Потрібно зберегти щось у таємниці

  Наснилося, ніби хтось накладає шви вам на руку? Сонник вказує: з’явиться новий друг.

  Зашивати рот — необхідність мовчати. Бачити уві сні, ніби власний рот зашито — доведеться приймати рішення з важливого питання самостійно, оскільки порадитися буде ні з ким, а вибір належить складний, який стосується принципи сновидіння.

  Наснилося зашивати чужі очі? Сонник пояснює: наяву сплячий когось обдурить, переконавши його в правильності своїх доводів.

  Сонник зашивати, до чого сниться зашивати уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: