Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник замкова щілина, до чого сниться замкова щілина уві сні

Бачити замкову щілину уві сні, дивитися в неї — до нових можливостей, швидкого вирішення проблем. Сновидіння означає, що з’явиться кілька альтернативних способів по просуванню проекту, який ледь не зупинився. Якщо ж наснилося, що ви підглядали за кимось — готуйтеся до викриття таємниць. До чого сниться вставляти ключ, відмичку, сучасні сонники описують суперечливо.

Рекомендації сонника Міллера

Неможливість заглянути за закриті двері уві сні, психологи трактують, як безвихідь, в яку може потрапити сновидец. Сновидіння означає, що ви шукаєте вихід зі скрутного становища, але не можете його побачити через власну упередженість до оточуючих.

До чого сняться маніпуляції з замковою щілиною, сонник Міллера розглядає наступним чином:

 • Помітити стеження за собою — до викриття змови;
 • Підглядати за ким-небудь — до виявлення слабких місць у конкурентів;
 • Вставляти ключ, намагатися підібрати його з безлічі однакових примірників — до прийняття нестандартних рішень;
 • Бачити з боку дірочку в дверному замку — до появи нових можливостей.
 • Не бійтеся вживати заходів

  Якщо приснилося, що ви були не в змозі потрапити ключем у замкову щілину, або зовсім не побачили її уві сні — не шукайте легких шляхів вирішення власних завдань. Сновидіння означає, що йти вперед заважають нерішучість, тривалі роздуми і коливання.

  Сучасні сонники, роз’яснюючи,, до чого сниться підбирати відмичку, радять піти від традиційних методів і поглянути на свою проблему під іншим кутом. Бачити, як двері відчинилися після першої ж спроби — до щасливому випадку, виграшу, швидкому просуванню справ.

  Поспішайте отримати нагороди

  Дивитися в замкову щілину на кого-небудь у сні, бачити те, що вам не призначається — до виведення шахраїв на чисту воду. Виявляється, вам вдасться викрити чужий змову і зупинити бурхливу діяльність нечесних конкурентів, зловмисників. Довести свою перевагу, вказати на слабкі місця суперників — саме те,, до чого сниться підглядання.

  Сонник Нострадамуса обіцяє отримання заслужених нагород всім, кому приснилось, що те, що відбувається по той бік дверей, сподобалося. Наприклад, довелося спостерігати за шикарним балом, величезною кількістю красиво одягнених людей, дивовижним світом незнайомих тварин. Чим химерніше були бачення, тим більш насиченим буде реальне життя сновидіння.

  Приготуйтеся до сутички з суперником

  Бачити ж стеження за власною персоною уві сні — не завжди добре. Сонник Фрейда тлумачення сну зводить до того, що хтось розкриє ваші таємниці, за які стане соромно.

  Особливо слід поберегтися тим, кому приснилось, що його спіймали на інтимному занятті. Дивитися по сторонам і випадково розгледіти чиєсь око в замкову щілину в самий невідповідний момент — значить, стати об’єктом пліток, наклепів.

  Сонник замкова щілина, до чого сниться замкова щілина уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: