Сонник займатися любов’ю з колишнім, до чого сниться займатися любов’ю з колишнім уві сні

Дівчатам, яким уві сні довелося займатися любов’ю з колишнім хлопцем, сонник радить шукати в собі причину негараздів, що виникають у взаємовідносинах з молодими людьми. Те,, до чого сниться подібне явище, сповіщає про залишилася духовний зв’язок з екс-коханим.

Думка Міллера

Психолог вважає, що наснилося близькість з колишнім чоловіком або коханим, сповіщає про наявність образи, недомовленості між минулими партнерами. Бачити подібний сон заміжньої дами, означає докори сумління сплячою, по відношенню до екс-обранця.

Дівчині, бачити себе в обіймах давнього бойфренда уві сні, маючи наяву нового обранця, обіцяє Міллером виникнення негараздів у спілкуванні з нинішнім молодим чоловіком.

Подробиці: відчуття

Сонник від А до Я, роз’яснюючи,, до чого сниться подібний сюжет, робить акцент на відчуттях самої сплячої персони. Так, відчувати уві сні:

 • Радість — віщає про раптову сварку зі своєю половиною;
 • Смуток, каяття — говорить про наявність таємниці, здатної зіпсувати зв’язок з обранцем;
 • Відраза — ототожнюється з негативними емоціями по відношенню до колишнього коханця;
 • Біль, насильство — попереджає про негативну дію екс-коханця на ваше життя;
 • Пристрасть, спокуса — сповіщає інтимні пригоди, нову закоханість.
 • Інтимні подробиці…

  У своєму сонник доктор Фрейд пов’язує тлумачення сну з нереалізованими сексуальними бажаннями сплячої людини. Еротичний снотолкователь сповіщає про ревнощі нинішнього коханого, тлумачачи,, до чого сниться займатися любов’ю з колишнім хлопцем.

  Езотерики приснився епізод трактують з позитивної точки зору, вказуючи на великий прогрес в сексуальному плані. Однак, як сповіщає езотеричний сонник, сновидец цього зовсім не цінує.

  Минуле і спогади

  Самотнім жінкам, бачити себе в обіймах колишнього чоловіка, на думку сонника Деніз Лінн, слід позбутися спогадів, пов’язаних з приснився персонажем. Іноді, побачений у сні епізод означає підсвідоме прагнення сновидящей повернути час назад і налагодити взаємозв’язок з екс-партнером.

  Відпустіть і забудьте!

  Ванга сповіщає швидку зустріч з екс-коханим, тлумачачи,, до чого сниться займатися любов’ю з колишнім чоловіком. Якщо близькість в сновидінні була приємна обом коханцям, значить, в реальній дійсності, екс-подружжю вдасться вирішити всі питання, що не дозволяли їм налагодити особисте життя.

  Міс Хассе радить прискорити процес розставання з минулим, інакше побудувати нові відносини буде досить складно. Жіночий сонник, трактуючи побачене нічне бачення, обіцяє зустріч з екс-чоловіком, в якій обом вдасться з’ясувати питання, що цікавлять і неясності.

  Повернутися або йти далі?

  Якщо ж уві сні доводиться займатися любов’ю з колишнім коханим чоловіком, після розставання з ним в реальності, варто задуматися про свої плани та пріоритети на майбутнє. Сонник Закоханих радить подумати над тим, чи бачите ви цього чоловіка біля себе в своїх життєвих планах або просто хочете потішити своє поранене самолюбство?

  Нещодавно розведеним панночкам, приснився епізод вказує на появу шансу щось змінити в своєму житті, позбавиться від кайданів, що гальмували сновидицей.

  Сонник займатися любов'ю з колишнім, до чого сниться займатися любов'ю з колишнім уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: