Сонник хвіст, до чого сниться хвіст уві сні

Ця частина тіла уві сні символізує незакінчені або кинуті на півдорозі справи, монотонна праця або нав’язливу персону. І це далеко не все визначення,, до чого сниться хвіст. Сонник стверджує, що приснився орган може вказувати на модель поведінки сновідящего, впізнати його сексуальну і особистісну характеристику.

Сонник Міллера про зміни

Приснився хвіст, за версією сонника Міллера, сигналізує про закінчення безхмарного і щасливого періоду в житті, настанні тяжких і виснажливих буднів. Бачити, що орган виріс у людини, застерігає сплячого від необачних дій і негідних вчинків, які виллються численними стражданнями.

Відірвали хвіст тварині уві сні, згідно Міллеру, свідчить про втрату життєвих орієнтирів, зміні моделі поведінки.

Риб’ячий задній плавник або відносини з оточуючими

Сонник доктора Фрейда визначає,, до чого сниться відрізаний риб’ячий хвіст, свідченням спроби сплячої людини налагодити власне життя і стосунки з оточуючими.

Тлумачення снів про риб’ячому задньому плавці, в езотеричних сонник має дещо інше значення, пов’язане з серцевими справами сновідящего. Езотерики рекомендують не витрачати сили на відновлення і гармонізацію відносин з нинішнім партнером, оскільки вони не будуть довговічними.

А ось приснився відірвана хвостова частина оселедця віщує несподівані негаразди на сімейному фронті, що спалахнули через непорозуміння один одного. Панночці, приснився риба без хвоста обіцяє швидку вагітність. Чоловікам, зайнятим бізнесом, побачити рибу без хвоста — до отримання великого прибутку або інвестицій.

Домашні вихованці на сторожі сімейного благополуччя

Кішка з пухнастим хвостиком уві сні застерігає про неприємності в сімейних і любовних справах. Якщо такий образ сниться жінці, значить, наяву з’явилася сильна суперниця, яка зазіхне на її щастя. Бачити, що у кішки уві сні відвалився хвостец, говорить про те, що проблем бояться не потрібно — вони випаруються.

Приснився чорний кіт чи кішка з красивим, доглянутим хвостиком, пророкує чоловікові зустріч з привабливою особою, яка має виключно меркантильні інтереси. Побачити кота без хвоста попереджає про загрозу втрати своєї незалежності в якій-небудь справі через улесливих і брехливих конкурентів. Бачити побитого брудного кота, без хвоста і вусів, всього в крові — до тимчасового відступу недругів.

Зигмунд Фрейд сновидіння, в якому собака виляє хвостом, пов’язує з сумнівами сновідящего у власних можливостях, навіяними ставленням до неї оточуючих людей.

Власна «хвостатих» — ознака обману

Сонник від А до Я пояснює,, до чого сниться виріс хвіст русалки, відчуттям незручності, яке Ви відчуєте, потрапивши в незнайоме суспільство. Бачити себе з розкішною павиної хвостовою частиною, підказує про зайвої самовпевненості сновідящего, його схильності до самозамилування.

Старовинний російський сонник розшифровує,, до чого сниться два відросло хвостца, передвістям обману і безчестя. Дівчині, виявити у себе котячий хвостик, вважається застереженням від необдуманих дій. Приснилися люди з довгими щурячими хвостище віщують хвороби.

Хвостаті пернаті: ловити, тримати, бачити

Сновидіння, в якому вдалося спіймати птаха за хвостец, обіцяє удачу і неймовірне везіння в азартних іграх, лотереї. Вискубувати во не пір’я з хвоста півня віщає про наближення неприємностей.

Бачити, що павич розпустив уві сні своє пір’я, за версією сонника від А до Я, асоціюється з привабливою і витонченою авантюрою, в яку хочуть ув’язати сплячої людини.

Тримати за хвостові пір’їни папуги уві сні, свідчить про зайву відкритості та довірливості, яка дає зайвий привід оточуючим засудити сновидіння і попліткувати про нього.

Щурячий орган уві сні — до пліток наяву

Сучасний універсальний сонник розтлумачує,, до чого сниться обрубаний щурячий хвостик, ймовірним зміною умов роботи, тривалим перерв від основних справ.

Відкусити уві сні мишачий хвостик, віщає про невдалі спроби недоброзичливців обмовити Вас. Спіймати за цей орган щура або мишу, передбачає появу в колективі людини, «зливає» важливу інформацію конкурентам.

Кіт і інші тварини

Те,, до чого сниться хвіст кита, тлумачиться передвістям вдалого часу для втілення своїх планів. Бачити в море плаваючого кита без заднього плавника або знаходиться в водоймі ящірку без хвоста, підказує про втрачені можливості.

Наснилося хвостова частина дельфіна обіцяє приємне проведення часу або знайомство. Побачити задній плавник акули — до сильних переживань, тривозі.

Ящірка без хвоста символізує мудрість, змія без цієї частини хребта віщає сонником про дурість. Побачена змія, що кусає себе за хвіст уві сні — знак нескінченності, духовного просвітлення.

Збирати волосся в хвіст — до розваг

Зав’язувати волосся в пучок уві сні пророкує сонником незабутні враження. Бачення, в якому доводиться збирати волосся у хвіст комусь — до прийняття важливого рішення. Робити на голові кінський пучок — Ваша зовнішність потребує догляду.

Сонник хвіст, до чого сниться хвіст уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: