Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник хвалити, до чого сниться хвалити уві сні

До чого сниться хвалити інших, самому отримувати похвалу? Часто сонники інтерпретують подібний сюжет навпаки, попереджаючи сплячого бути обережніше. Але такий символ уві сні іноді несе хороший посил: визнання заслуг, удача, цікаве знайомство.

Попередження

Бачити уві сні, як вас хвалили перед ворогом — самі допустите промах, якусь помилку в відповідальній справі. Це зіпсує враження про вас.

Наснилося хвалити когось? Сонник стверджує: ви щирі, відкриті для спілкування. Але уникайте відвертості з усіма, адже є заздрісники, яких дратує чуже щастя і радість.

Бачити, ніби хтось похвалив уві сні іншу людину — зробите значну допомогу друзям, колегам. Однак визнання за відмінно виконану роботу дістануться не вам, а цим людям, причому вони навіть не згадано про цю спільну з вами роботі. Незважаючи на прикрість, постарайтеся прийняти ситуацію по-філософськи.

Інтерпретація по сонником Міллера

Коли сновидцу висловила схвалення мама — він незабаром отримає хороші звістки про справу, яка його дуже цікавить.

Дівчині сюжет, як вона захоплюється і хвалить чиюсь одяг, віщує підозри ревнивого бойфренда.

Мобілізуйтесь — попереду неприємності, обман

Бачити уві сні, що ваш друг покійний хвалив якогось приятеля — такий сюжет, згідно сонником, попереджає: незабаром цей знайомий може розчарувати або причинити неприємності.

Якщо вас хвалили перед ворогом, перебільшуючи заслуги — він прагне обдурити і позбавити всього, що належить вам.

До чого сниться жінці, ніби її нахвалює колишній чоловік, «розливаючись солов’єм»? Ведіть себе обачнішими, що не виявляйте свої почуття занадто відверто, адже існує великий ризик обмови, обману.

Уві сні небіжчик хвалить когось перед сновидцем, причому такі вихваляння надмірні, незаслужено, а сплячий відчуває при цьому незручність? Наяву він потрапить в незручну ситуацію.

Взаємовідносини

Дівчині приснився розмову з померлим дідом чи дядьком, коли покійний хвалив якогось молодого чоловіка? Сонник сповіщає: їй належить нецікава зустріч з нав’язливим кавалером.

До чого сниться похвалити іншої людини? Якщо це родич, близький друг — значить, наяву він порадує своєю поведінкою. Коли це станеться — обов’язково покажіть, як вам приємно.

Наснилося нахвалювати хлопця? Ввічливість сновидіння допомагає йому легко знаходити спільну мову з оточуючими. Також бачення, по сонником, віщує знайомство з кимось, хто буде цікавий тому, хто, їх зв’яже міцна дружба.

Успіх залежить від вас

Якщо небіжчик хвалить вас уві сні надмірно або іронічно — ви дуже хочете, щоб ваші заслуги визнали, але вони як би непомітні. Наяву ж самі намагаєтеся применшити їх через удаваної скромності. Пам’ятайте: важливо показати свої досягнення, щоб їх побачили.

Наснилися похвали начальника за відмінно виконану роботу? Плани сновидіння дуже вдало здійсняться, однак лише тоді, коли вони ретельно продумані.

До чого сниться, ніби родич покійний хвалив сновидіння? Сонник повідомляє: незабаром мають бути якісь зміни. Але якщо він був безтурботним, спокійним, спілкування було приємним — значить, все складеться добре.

Чути в сні похвали навколо себе, нехай навіть в чужій адресу, означає: той, хто лежить відмінно виконав роботу, її рано чи пізно гідно оцінять.

Сонник хвалити, до чого сниться хвалити уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: