Сонник хліб з цвіллю, до чого сниться хліб з цвіллю уві сні

Хліб з цвіллю — це неприємно. А ось запліснілий шмат, побачений у сні, іноді пророкує успіх і багатство. Але тільки іноді! До чого сниться зацвілий хліб, і в яких випадках варто радіти даного сюжету, підкажуть сонники.

Короткі Пояснення

Хочете знати,, до чого сниться хліб з цвіллю, але не пам’ятаєте, що саме приснилося? Згадайте зовсім небагато — що саме ви з ним робили!

 • Їсти хлібну кірку, покриту грибком — до зради і лицемірства близьких людей.
 • Розмочувати у воді і відтирати від цвілі — до надії на поліпшення ситуації.
 • Знайти в помийному відрі — до відновлення чогось давно минулого.
 • Продавати хліб з цвіллю — до даремним очікуванням.
 • Купувати — до неприємностей.
 • Сушити сухарі — пора зайнятися справами, відкладеними на потім.
 • Сонник Міллера

  Їсти уві сні хліб з цвіллю — означає зраду близької людини. Особливо, якщо спляча людина відчував у роті гіркий присмак. А ось якщо ви бачите, що рожевим мохом покрилася здобна булка з цукром або пиріжок з солодкою начинкою, то доведеться розпрощатися з ілюзіями та надіями на краще життя, пророкує тлумач відомого психолога.

  Вживати в їжу — до підступності друзів

  Наснилося, що ви відкусили шматок від батона і бачите, що всередині він зацвілий? Хтось вас дуже сильно засмутить і навіть «підставить», причому нишком, вважає Весняний сонник.

  Якщо дівчина хоче зрозуміти,, до чого сниться сон, в якому її наречений подає їй під час застілля хліб з цвіллю, то їй необхідно заглянути в сонник Медеї. А він їй засмутить, підказавши, що її коханий з нею не чесний, а то і зовсім змінює, задивляючись на інших жінок.

  Жувати уві сні калач і відчувати неприємний гірко-солодкий присмак — до зради одного або близького родича.

  Продавати або купувати — на радість і до печалі

  До чого сниться продаж хліба з цвіллю, підкаже Східний сонник — до печалі. А якщо це була здоба, то ще й до сліз.

  Зате тлумачення сну, в якому ви купуєте хлібець, покритий цвіллю, радує: вас чекає придбання, яке доставить вам чимало приємних хвилин.

  Купити сухарики з цвіллю — до веселої зустрічі зі старими друзями або з однокласниками.

  Копатися в сміттєвому відрі, як символ відродження

  Якщо раптом вам приснилося, що ви — бомж, жує хліб з цвіллю, який був знайдений в сміттєвому баку — прийшов час зайнятися тим, що ви весь час відкладали на потім. Тлумач сновидінь пастора Лоффа обіцяє, що вас дуже порадують результати.

  Бачити сон, що ви до того голодні, що готові їсти хліб з смітника — ви згадайте про те, що хотіли колись випробувати щось нове. Зараз саме час це реалізувати: нові захоплення, хобі, робота підуть на користь і принесуть радість і відмінний настрій.

  Друге життя засохлої кірки, або Все буде добре!

  Наснилося, що ви розмочують у воді засохлу хлібну кірку і намагаєтеся відтерти з неї грибок — скоро все буде відмінно у вашому житті, пророкує сонник міс Хассе.

  Зчищати уві сні цвіль ножем або взагалі зрізати її з хліба — до налагодження інтимного життя, прогнозує сонник майстра психоаналізу — доктора Фрейд.

  Розпарювати над парою сухар з грибком і бачити, як цвілевих плівка стікає, залишаючи чисті хлібні «боки» — до здійснення бажань, нехай навіть не так швидко, як вам хотілося б.

  Сонник хліб з цвіллю, до чого сниться хліб з цвіллю уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: