Сонник хліб з маслом, до чого сниться хліб з маслом уві сні

Бачити хліб з маслом уві сні, їсти його — до здійснення бажань, отримання нових знань, знайомству з впливовими людьми, спонсорами, сумлінними партнерами. Крім того, традиційні сонники обіцяють багато сексу, чуттєвих насолод. Щоб дізнатися,, до чого сниться молоко, вершковий крем разом з булочками, інший здобою, досить правильно розшифрувати підказки.

Що говорить сонник Міллера

Мазати уві сні хліб маслом, є і насолоджуватися — хороший знак. Сонники гарантують зростання добробуту, швидку прибуток, щедрі дивіденди. Смачна їжа означає ще й ряд розваг, через які потрібно буде пройти з гідністю. Отже, до чого сняться маніпуляції з хлібобулочними виробами:

 • Намазувати чорну окраєць вершковим маргарином — до виконання задуманого;
 • Їсти білий коровай з молоком і варенням — до цікавих і багатообіцяючим знайомствам;
 • Пригощати оточуючих — до незабутнього сексу;
 • Впустити бутерброд — до серйозних випробувань.
 • Дорога до перемог відкрита!

  Бачити хліб з маслом уві сні, їсти і чорний, і білий батон — до втілення в життя власних сміливих проектів. Дуже добре, якщо наснилося, що намазувати булку довелося самому, ще краще — пригощати нею близьких, слухати щедрі похвали. Сучасні сонники гарантують відкриті двері у всіх інстанціях.

  Хороший старт і не менш дивовижне завершення справ, високий прибуток — саме те,, до чого сниться мазати булочку кремом і тут же її є, запиваючи чаєм, або молоком. Сновидіння означає швидке втілення мрії, якщо наснилося, що смак їжі перевершив всі очікування.

  Попереду пригоди, карколомні відносини

  Різати хліб з маслом уві сні, щоб їсти його разом з партнером по сексу — символ бурхливих сімейних сцен. Чекайте від своєї половинки спалаху ревнощів, яка призведе до перемог над власною сором’язливістю в ліжку, нову хвилю відносин. При цьому сонник Фрейда зводить тлумачення сну до здорових статевих зв’язків, підйому чуттєвості, ніжності.

  До чого сниться мазати батон вершковим кремом, бачити його на столі, добре пояснює і Нострадамус. Щаслива доля, вигідний шлюб, справжня любов чекають усіх, кому приснився ледь приготований бутерброд.

  Як піти від небезпеки

  Сонник Ванги попереджає: слід багато разів подумати перед прийняттям рішення, якщо наснилося, що хліб з маслом виявився прогірклим на смак, погано пропечений. Є ризик втратити довіру партнерів і випасти з колії.

  Щоб уникнути проблем зі здоров’ям, варто прислухатися до організму, зробити невелику перерву, відправитися на курорт. Це стосується випадків, коли довелося бачити цвіль, засохлу корочку, залежаний і потемнілий маргарин уві сні.

  Сонник хліб з маслом, до чого сниться хліб з маслом уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: