Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник хабар, до чого сниться хабар уві сні

Хабар, в будь-яких проявах уві сні, є своєрідним попередженням. Сонник сповіщає фінансові труднощі, вчинення поганого вчинку, пояснюючи,, до чого сниться підкуп.

Про що говорить Міллер?

Бачити, що вам уві сні дали хабар, на думку психолога, означає наближення великих фінансових труднощів. Ймовірно, вам доведеться влізти в борги, щоб якось врегулювати ситуацію, що виникла.

Якщо діловим людям довелося брати гроші в якості побічного доходу, значить, в реальності, що спить персони, буде супроводжувати неймовірний успіх у справах.

Проявіть розсудливість!

Сонник від А до Я, застерігає сновідещего від ганебної гри, підлому вчинку, трактуючи,, до чого сниться хабар. Снотолкователь радить частіше прислухатися до голосу совісті, інакше від вас відвернуться не тільки ділові партнери і колеги, а й близькі люди.

Якщо уві сні вам довелося давати гроші посадовій особі, значить, в життєвих реаліях ви схильні зробити непорядний вчинок. Самому брати запропоновану кимось хабар уві сні, передвіщає про ймовірність «нарватися» на адміністративне покарання.

Чи не падайте духом!

Сонник для стерви, тлумачачи,, до чого сниться давати хабар, сповіщає про ймовірність загрузнути в тузі і зневіру. Вам слід трохи підбадьоритися або на час відпочити від справ.

Езоп, що приснилася хабар пов’язує з погіршенням самопочуття. Денніз Лінн тлумачачи,, до чого сниться бачити подібний сюжет, пророкує проблеми в духовній сфері, які, згодом вплинуть на фізичний стан сплячої особи.

Вам все вдасться!

Наснилося, що довелося давати кому-небудь хабар, означає: знайдеться реальний шанс поправити своє матеріальне становище. Сучасний суміщений сонник говорить про перспективу піти на ризикований крок, який, найімовірніше виправдається.

Про таємниці…

Панночці, якій сталося уві сні брати хабар, Східний жіночий сонник нагадує про непристойної таємниці, яку зберігає красуня. Іноді, тлумачення сну вказує на старі любовні зв’язки, здатні зруйнувати нинішні відносини.

Подробиці сновидіння

Сонник XXI століття трактує сновидіння про хабарі, враховуючи дрібні деталі приснився події і емоційний стан сплячої персони. так:

 • Приймати гроші уві сні — віщає про перспективу закрити пролом в сімейному бюджеті;
 • Випробувати сумніви — говорить про відсутність повної інформації про справу;
 • Відмовляються прийняти подяку — не варто вирішуватися на ризикований крок;
 • Вас взяли на гарячому — сповіщає про кардинальні життєвих змінах.
 • Будьте стійкими!

  Бачити, що робите кому-то фінансову подяку за якісь послуги, згідно Сонника від А до Я, відображає малодушність сновидящей, невміння вирішувати і накопичувати проблеми.

  Не потрібно підлещуватися і підлабузнюватися перед кимось, оскільки все одно не досягнете бажаного, а тільки зіпсувала свою репутацію і погіршить матеріальне становище.

  Наснилося, що вам дали грошову «подяку» в обмін на якісь документи, цінні папери, символізує появу в житті людини, заради якого ви можете переступити через себе і поставити під загрозу власний авторитет.

  Сонник хабар, до чого сниться хабар уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: