Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вбити людину ножем, до чого сниться вбити людину ножем уві сні

Якщо уві сні вам довелося вбити людину ножем, то в поточній ситуації ризикуєте дійти до повного відчаю. До чого ще сниться настільки криваве дію, пояснить сонник.

Трактування Міллера

Якщо уві сні ви зважилися на вбивство ножем, то пан Міллер стверджує, що в дійсності потрапите в неприємну пригоду, яке зашкодить вашій репутації.

Хочете закохатися?

Наснилося, що ви зробили страшне вбивство і зникли? Сонник вважає, що розкриється дбайливо зберігається таємниця з минулого, що істотно вам зашкодить.

Бачити, що хтось ризикнув вбити людину ножем на очах у всіх, означає, що вас образять, а ви надовго затамувавши образу.

Іноді вбивство ножем уві сні — вірний знак того, що ви мрієте про велику взаємної любові.

Стримуйтеся!

До чого сниться, що вам трапилося когось вбивати? Сонник підозрює, що в певній ситуації ви проявите самі низинні якості.

Наснилося, що ви в серцях кинулися на іншого персонажа і прокололи його ножем? Будете доведені до межі і не зумієте стримати емоцій, що в підсумку обернеться проти вас же.

Жертва уві сні виявилася занадто живучою, і довелося вбивати її знову і знову? Існує проблема, яку ви намагаєтеся вирішити довго і безрезультатно. Можливо більш докладне тлумачення сну допоможе закінчити розпочату справу.

Виграш або засмучення?

До чого сниться, що довелося вбити людину, ножем перерізавши йому горло? Це означає, що в дійсності ви виграєте судову справу або серйозна суперечка.

Сонник також попереджає, що перерізати горло уві сні до неприємностей і прикростей, які з необережності доставлять домочадці або друзі.

Не бійтеся експериментів!

До чого сниться, що ви зарізали ножем дуже близької людини? На жаль, вам загрожує розорення і втрата стабільного джерела коштів.

Якщо довелося бачити, що ви особисто прирізали близького родича, то в родині грядуть розбіжності, скандали і з’ясування відносин.

А ось зарізати уві сні чоловіка або дружину — добре. Сонник вважає, що це ознака взаємній любові і повної задоволеності в сексі. Будьте впевнені, чоловік неодмінно підтримає найнеймовірніші сексуальні експерименти.

Розшифровка жертви

У нічну пригоду сталося вбити людину ножем? Добре пригадаєте, хто саме це був.

 • Дитина — ви часто ведете себе по-дитячому, і це напружує.
 • Батько (мати, батько) — символічне звільнення від опіки, певних рис.
 • Беззахисна людина — в справах намітився застій і невдачі.
 • Особистий ворог, недоброзичливець — проявіть рішучість і все вийде.
 • Бандит, злочинець — стрімка кар’єра, удача в бізнесі.
 • Незрима боротьба

  Якщо приснилося, що ви намагалися знищити лякає незнайомця, то сонник вважає, що уві сні воювали з темної половинкою власного Его.

  Це ознака того, що щось добре і світле всередині постійно веде боротьбу з поганими звичками і прихованими негативними якостями. Особливо, якщо подібні бачення доводиться бачити досить часто.

  Думайте про хороше!

  До чого сниться, що ви вбивали когось ножем, і бризнула кров? Якщо вона потрапила на вас, то чекайте великого прибутку від незвичайного підприємства.

  Наснилося, що кров пролилася на землю? Сонник впевнений: ваші погані думки притягують біди немов магніт. Постарайтеся позбутися від внутрішнього негативу і тоді налагодяться події зовнішні.

  Сонник вбити людину ножем, до чого сниться вбити людину ножем уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: