Сонник вирвати зуб, до чого сниться вирвати зуб уві сні

Немає людини, яка любила б відвідувати дантиста. Будь-яка зустріч з ним сприймається, як кошмар. Вирвати зуб уві сні не тільки моторошно: таке сновидіння залишає важку спогад, а сонники дають переважно пряме тлумачення. Тобто, чим гірше розвивалися події, тим неблагоприятнее передбачення провидців щодо того, до чого снилося це випробування.

Самому собі

Іноді корінь уві сні не доводиться видаляти — він випадає сам. І це віщує сновидцу нездужання. Таке сновидіння може супроводжуватися низкою подій і важливих деталей.

До чого, наприклад, сниться, ніби вони настільки гнилі, що вирвати хиткий зуб самому собі — без болю і без крові не важко?

Сонник Міллера звертає увагу на цікавий нюанс: якщо, видаливши самому собі поганий корінь, ви згодом наполегливо намагаєтеся, але не можете, мовою намацати в роті лунку, це говорить про особливий інтерес до зустрічі з якоюсь людиною. Ви хотіли б уникнути контакту, але розмова відбудеться. Більш того, всупереч засудженню оточуючих, ви станете зустрічатися знову і знову, отримуючи сильну емоційний струс.

Виймати уві сні пальцями, без болю, здорові коріння означає зраду коханого. До чого сниться витягувати і вставляти їх знову — це знак того, що з рідними склалися неоднозначні стосунки.

Якщо приснилося без крові вирвати самому зуб, викинути його і забути, сонник Нумерологический пророкує втрату, всю гостроту якої сновидец зможе усвідомити лише через рік. Якщо уві сні перераховують залишилися, і з’ясовується, ніби все на місці, втрата не скоро, але знайдеться.

Інтерпретуючи сновидіння, в якому сновидец виконує роль дантиста, сонники пророкують йому голодний рік, злидні і приниження.

Наснилося просто виплюнути, а не вирвати гнилі зуби, означає загрозу захворювання комусь із некровних рідні. За сонником Фрейда, розхитувати їх, щоб випали — відображає в сексуальному житті схильність до практики самозадоволення.

Скільки і які?

Зазвичай, якщо наснилося, як лікар справив видалення, це до хвороби — прислухайтеся до свого стану, пройдіть профілактичне обстеження.

До чого сниться в кабінеті лікаря вирвати один хворий зуб: це значить дізнатися сумні новини. Два — до чорну смугу невдач. Наснилося видалити три — необхідна підвищена увага, вас переслідують біди, все — будьте мужні, ви окріпнете в випробуваннях.

Уві сні вирвати гнилий корінний зуб — значить, батьки потребують особливої ​​уваги. Передні — до відходу з життя далекого родича-чоловіка.

Якщо вони занадто великі і заважають у роті, це віщує суперечки з родичами через спадщину. Тлумачення сну, в якому довелося вирвати хворий зуб мудрості: настає час змін.

Вирвати уві сні дитині здоровий молочний зуб без крові: сонники пророкують нову важливий етап життя.

Сонник вирвати зуб, до чого сниться вирвати зуб уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: