Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник випускний, до чого сниться випускний уві сні

У реальному світі випускний символізує закінчення навчання і відкриває перед людиною дорогу в подальше життя. Уві сні ця подія володіє не меншим символізмом. Так, до чого сниться випускний і чого чекати від долі? Сонник розповість докладно.

Місце вирішує всі

Тлумачення сну сонник рекомендує починати з місця, де буде проходити вечір. Якщо захід планується в школі, а сам сон приснився дорослій людині, то ймовірно в життя його долають ностальгічні настрої.

У той же час для молодих людей випускний в школі є знаком фатальної помилки і в реальності необхідно терміново переглянути свої рішення.

А ось урочистий бал в інституті носить буквальне тлумачення. Сонник вважає це деяким межею, якого ви досягли в навчанні, роботі або відносинах.

Поки є час

Не слід забувати і про етап заходу, який наснилося. До чого, наприклад, сниться його підготовка? В принципі дати цьому пояснення досить просто.

Скоро в житті відбудеться якась подія і у вас ще є час змінити що-небудь. Сонник настійно рекомендує звернути увагу на сон, якщо підготовка будь-якого заходу приснилася вже не перший раз.

Якщо ж випускний вечір в самому розпалі, то і події вже відбуваються в реальному світі і змінити їх не в ваших силах. До чого сниться закінчення балу? Дуже скоро вам доведеться пожинати плоди поточних обставин.

Передбачення для вас

Сонник звертає вашу увагу на те, що особливу роль в розшифровці сновидінь грають його персонажі. Якщо на випускний вечір ви збираєтеся особисто, то і передбачення стосується саме вас.

В такому випадку до чого наснилося, що випускний проходить у кого-то зі знайомих або родичів, наприклад, у сина або дочки?

В основному сон про випускний в школі символізує батьківські тривоги, іноді марні. А ось випуск в інституті явно натякає на те, що улюблене чадо вже виросло і йому не потрібно ваша опіка.

Веселощі або серйозна посада?

Не може сонник обійти і такий елемент сну, як випускну сукню і костюм. Від їх зовнішнього вигляду і стану залежить дуже багато чого.

Так строгий, добре відпрасований наряд у сина говорить про отримання в майбутньому серйозній посаді, а пом’ятий і пошарпаний костюм символізує невдачі і позбавлення. Приблизно так само можна тлумачити і розкішне бальне плаття на дівчині.

Взагалі ж сонник рекомендує робити в цьому випадку подвійну розшифровку, враховуючи значення того чи іншого наряду. Так непристойно пишну сукню гарантує веселощі і велике торжество, занадто закрите говорить про зайву скромність, зелене зазвичай сниться до здійснення бажань, червоне — до пристрасті, а жовте до обману.

Весільний символ

Щоб отримати найбільш актуальне пророцтво, сонник радить врахувати і той нюанс, кому саме сниться сон про випускний. Це допоможе пролити світло на найближче майбутнє.

Так молодій дівчині побачити себе на випускному балу в білій сукні — до одруження і веселому весіллі. Зрілої жінки такий сон обіцяє загальне нездужання і легкі хвороби.

Якщо ж сновидіння наснилося молодому хлопцю, то можна збирати речі. Скоро він виїде з будинку, не виключено, що служити на благо Батьківщини. У той же час зустріч випускників абсолютно для всіх уособлює упущені колись можливості.

Сонник випускний, до чого сниться випускний уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: