Сонник випадання волосся, до чого сниться випадання волосся?

Вам наснилося, що у вас випадає волосся? Це досить тривожний симптом, уві сні таким чином проявляють себе приховані хвороби або нервове напруження. Більшість сонників попереджають про небезпеку, яка невдовзі станеться у вашому житті. Існують і позитивні трактування: випадання волосся може символізувати позбавлення від депресивних настроїв. Щоб добре розібратись у сні, потрібно пригадати деякі подробиці.

Короткий зміст:

Основні значення

Сонник волосся випадає

Український сонник. До чого сниться випадання волосся? Це пояснюється втомою від постійних клопотів і сірої повсякденності. Подивіться навкруги, адже підсвідомість закликає вас переглянути свій спосіб життя. Який сенс плисти за течією і йти на поводу у тих людей, що вас оточують, якщо ви і самі бачите, що це шлях в нікуди?

Також цей сон пророкує фінансові витрати, які сильно вдарять по вашому добробуту. Більш того, з часом ви зрозумієте, що вони були абсолютно непотрібними, до того ж їх можна уникнути. Це підказка: найближчим часом уважно думайте, на що ви витрачаєте гроші і чи можна цього уникнути?

Якого кольору пасма? Якщо сиві, то підготуйтесь до повернення неприємної ситуації, яка нещодавно була вами подолана. Як правило, це фінансові проблеми, можливо, якісь борги.

Якщо ви вагітна і побачили такий сон, то негайно почніть дивитись за своїм здоров’ям! У старі часи такі сни розцінювалися як загроза майбутній дитині і мамі особисто. Пройдіть зайву консультацію у лікаря, не ризикуйте!

Сон випадає волосся сниться у якості попередження. Бажано найближчі два тижні не починати нових справ, не займатися ризиковими проектами. Нові починання із величезною вірогідністю приречені на провал. Особливо це стосується всього, що пов’язано з фінансовими справами.

Якщо волосся випадало, а ви відчували при цьому полегшення і радість, це означає позбавлення від чогось непотрібного, того, що вже давно обтяжувало, заважало рухатися вперед і насолоджуватися життям. В даному випадку сон носить явно позитивний характер.

Додаткові значення

Англійський сонник. Якщо ви побачили випадіння волосся уві сні, значить, ви витрачаєте занадто багато грошей на розваги та задоволення своїх примх. Зрештою, подібне марнотратство може призвести до серйозних проблем. Якщо ви бачите, що голова облисіла повністю, це загрожує втратою репутації на додачу. Якщо пасма виглядають привабливо, і розлучатися з ними дуже шкода навіть уві сні, значення сновидіння посилюється. Слід подбати про захист та безпеку основного джерела доходів.

Еротичний сонник. У вас видає волосся? Ви витрачаєте занадто багато енергії і душевних сил на партнера і не маєте відповідної віддачі. Незаміжнім дівчатам або жінкам сонник радить уважніше обирати партнерів, а заміжнім — переглянути стосунки, можливо, вам є, що міняти, поки ситуація у родині стрімко не погіршилась.

Китайський сонник. Чим більше волосся випало уві сні, тим більше невдач вас чекає в найближчому майбутньому. Як правило, це клопоти, пов’язані з майном і втратою життєвих сил. Якщо волосся випало повністю, готуйтеся до грошових ускладнень і фінансових невдач.

Випадіння волосся уві сні також може пророкувати втрату близького друга чи подруги через сварку. Побачивши такий сон, краще за все найближчі два тижні утриматись від ризикованих фінансових справ, важливих покупок, сварок із близькими людьми.

Коментарі відвідувачів

Діана

Тиждень назад мені наснилося, що у мене випадає волосся і я одразу почала шукати, до чого це. Прочитала кілька сайтів і зрозуміла, що потрібно бути обережною у фінансових справах та ні з ким не сваритися. За чотири дні колега на роботі стала просити гроші в борг. Знаючи, що давати їх не можна, я їй відмовила. Взагалі, я до неї і так відношуся обережно, адже ця дівчина занадто самовпевнена і зухвала, через це вже не перший раз сидить у боргах від зарплатні до зарплатні. У мене, щоправда, намагалася зайняти вперше.

Марія

Уві сні в мене випало все волосся, при цьому я дуже раділа і плакала від полегшення. Прочитала, що цей сон — добрий знак, проблеми відступлять. І це здійснилося, адже нарешті вирішилось майнове питання, яке тяглося останні чотири роки. Сказати, що я зраділа — занадто м’яко. А спочатку, читаючи пояснення до сну, я злякалась, поки не побачила, що саме такий сон — хороший, попереджає про позбавлення від старих проблем.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: