Сонник викидень, до чого сниться викидень уві сні

Сон, в якому стався викидень або відбулося народження мертвої дитини, не обов’язково є ознакою фатального події. Такий сон може означати, наприклад судову помилку, в якій вам належить розібратися.

Для жінки, яка не вагітна, побачити уві сні викидень, означає позбавлення від непосильних турбот. Неприємності, які вас переслідували, вирішаться благополучно самі собою.

Якщо уві сні викидень відбувається у кого-то, а ви спостерігаєте цей процес: в реальному житті з кимось із ваших близьких людей трапиться біда, в якій ви не зможете допомогти, при всьому бажанні.

Як трактує сонник — викидень для майбутнього батька, якому сниться народження мертвої дитини, означає, що він боїться не тільки його швидкої появи на світло, а й клопоту, пов’язаних з турботою про дитинку. Можливо, ви ще не готові до того, що доведеться забезпечувати сім’ю, позбавити себе певної свободи і кинути всі зусилля на турботу про малюка.

Як пояснює класичний сонник, викидень для вагітної жінки — це, перш за все страх втратити немовляти. Зверніть особливу увагу на стан вашого здоров’я. Сходіть зайвий раз на прийом до лікаря, щоб упевнитися, що все в порядку.

Для жінки, у якої вже є діти, викидень означає, що хтось із її нащадків наяву заподіє серйозні клопоти. Будьте уважнішими до своїх дітей, можливо, ви приділяєте їм мало часу.

Для молодої дівчини, згідно трактуванням сучасного сонника, викидень може передвіщати сварку з коханою людиною. Не варто засмучуватися заздалегідь — швидше за все ваш обранець далеко не та людина, з яким вам судилося зв’язати свою долю.

До чого сниться викидень в інших сонниках

Психологічний сонник трактує викидень, як пояснення внутрішнім страхам за своє життя і здоров’я. Не варто тягнути — зверніться до лікаря, можливо, ваш сон попереджає про серйозні неполадки в організмі.

Езотеричний сонник трактує народження мертвої дитини, як символ невдалого або несподіваного завершення ретельно спланованих заходів. Треба бути готовим вчасно зібратися з духом і гідно витримати всі негаразди. Не варто впадати у відчай — криза залишиться позаду і у вас буде шанс почати все спочатку.

До чого сниться викидень в сонник Міллера: бачити уві сні викидень у жінки, або у будь-який самки (собаки, кішки) — наяву ви отримаєте удар в спину від дуже близької людини. По відношенню до вас була, або буде допущена, величезна несправедливість.

Сучасний сонник розтлумачує побачений уві сні викидень, як символ великої втрати або втрати. Будьте дуже обережні в своїх починаннях — можливо, їм не судилося збутися. Не варто так само давати гроші в борг — навряд чи їх повернуть. Почекайте з оформленням кредитів: щось піде не так, і ви втратите можливість залишатися на плаву.

До чого сниться викидень в сонник Хассе: сон відображає ваші страхи втратити рідну людину. Це знак того, що з вашими близькими можливо трапилася неприємність. Не тягніть, зв’яжіться з ними, щоб потім не шкодувати, про свою неуважність.

Сонник Фрейда тлумачить викидень, як бажання позбутися від непосильної ноші. Що заважає вам відчувати себе впевнено, розкуто і вільно? Можливо, у вашому оточенні є люди, що пригнічують вашу індивідуальність.

Сонник викидень, до чого сниться викидень уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: