Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник відклеїлась підошва, до чого сниться відклеїлась підошва уві сні

Бачити, що відклеїлась підошва у взуття — до набридлим відносинам з протилежною статтю. Сновидіння означає віджилі зв’язку, марнотратство, хворобливе сприйняття дійсності. Добре, якщо наснилося, що «убиті» часом черевики довелося лагодити, гірше — якщо вони уві сні не підлягали ніякому ремонту. Сучасні сонники дохідливо описують до чого сняться підбори, танкетка, підстава черевик, що прийшли в непридатність.

Сонник Міллера про нові можливості

Психологи доводять, що бачити, як відклеїлась підошва уві сні не завжди погано. Виявляється, якщо наснилося, що взуття зносилася, прийшов час тривалих, авантюрних, не в міру цікавих подорожей по світу. Але й інші тлумачення сну психотерапевти, провидці в звичних сонниках не залишають без уваги.

Отже, до чого сниться, що відклеїлась підошва у взуття:

 • З наявністю великого числа дірок — до сварки, розриву ненависних зв’язків;
 • З легкими потертостями — до образи, образ;
 • Що не підлягає ремонту — до втрат, крадіжок;
 • Заважає йти — до застуди.
 • Не бійтеся втрачати

  Бачити каблуки, танкетку, інші частини черевиків окремо від сандалій уві сні — до втрат. Сновидіння означає, що ви готові розірвати обридлу зв’язок з людиною, яка не цінує дружбу. З цього моменту сновидец відчує полегшення, життя зміниться, засяє новими фарбами. Сонник Цветкова рекомендує розлучитися з минулим без жалю.

  До чого сниться, що відклеїлась підошва, Нострадамус роз’яснює наступним чином: партнер, з яким ведете спільний побут, давно не годиться вам в підметки. А тому саме провидіння посилає підказку, що прийшла пора позбутися нудьги і рутини.

  Будьте обережні з фінансами

  Традиційні сонники застерігають: перевірте документи, що стосуються грошей, якщо наснилося, що ремонту туфлі, з відвалилися каблуками, не підлягають. Обман може підстерігати на роботі, в магазині, навіть вдома. Бачити діряві підметки — до непомірних витрат, марнотратства.

  Зустрітися з аферистами, вкласти фінанси в збитковий проект, купити непотрібну річ — саме те, до чого сниться, що відклеїлась підошва прямо на ходу. Обдурювання застане вас зненацька, якщо підклеїти танкетку до туфель так і не вдалося уві сні.

  Приділіть увагу енергетиці, здоров’ю

  Сонник віщунки Ванги розвалену взування асоціює з застудою. Схоже, що організм не справляється з почався захворюванням, якщо наснилися діряві «черевички». Розумове, фізичне перевтома виступають уві сні у вигляді потертостей черевиків.

  Роздерті на шматки підметки свідчать про те, що сновидець ігнорував відпочинок тривалий час. Це призвело до запальних процесів, застуді. Після пробудження рекомендується кинути нагальні справи і цілком зайнятися практиками, що підвищують енергетику, прогулянками в парку, біля водойми, гімнастичними вправами.

  Сонник відклеїлась підошва, до чого сниться відклеїлась підошва уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: