Сонник відклеїлась підошва, до чого сниться відклеїлась підошва уві сні

Бачити, що відклеїлась підошва у взуття — до набридлим відносинам з протилежною статтю. Сновидіння означає віджилі зв’язку, марнотратство, хворобливе сприйняття дійсності. Добре, якщо наснилося, що «убиті» часом черевики довелося лагодити, гірше — якщо вони уві сні не підлягали ніякому ремонту. Сучасні сонники дохідливо описують до чого сняться підбори, танкетка, підстава черевик, що прийшли в непридатність.

Сонник Міллера про нові можливості

Психологи доводять, що бачити, як відклеїлась підошва уві сні не завжди погано. Виявляється, якщо наснилося, що взуття зносилася, прийшов час тривалих, авантюрних, не в міру цікавих подорожей по світу. Але й інші тлумачення сну психотерапевти, провидці в звичних сонниках не залишають без уваги.

Отже, до чого сниться, що відклеїлась підошва у взуття:

 • З наявністю великого числа дірок — до сварки, розриву ненависних зв’язків;
 • З легкими потертостями — до образи, образ;
 • Що не підлягає ремонту — до втрат, крадіжок;
 • Заважає йти — до застуди.
 • Не бійтеся втрачати

  Бачити каблуки, танкетку, інші частини черевиків окремо від сандалій уві сні — до втрат. Сновидіння означає, що ви готові розірвати обридлу зв’язок з людиною, яка не цінує дружбу. З цього моменту сновидец відчує полегшення, життя зміниться, засяє новими фарбами. Сонник Цветкова рекомендує розлучитися з минулим без жалю.

  До чого сниться, що відклеїлась підошва, Нострадамус роз’яснює наступним чином: партнер, з яким ведете спільний побут, давно не годиться вам в підметки. А тому саме провидіння посилає підказку, що прийшла пора позбутися нудьги і рутини.

  Будьте обережні з фінансами

  Традиційні сонники застерігають: перевірте документи, що стосуються грошей, якщо наснилося, що ремонту туфлі, з відвалилися каблуками, не підлягають. Обман може підстерігати на роботі, в магазині, навіть вдома. Бачити діряві підметки — до непомірних витрат, марнотратства.

  Зустрітися з аферистами, вкласти фінанси в збитковий проект, купити непотрібну річ — саме те, до чого сниться, що відклеїлась підошва прямо на ходу. Обдурювання застане вас зненацька, якщо підклеїти танкетку до туфель так і не вдалося уві сні.

  Приділіть увагу енергетиці, здоров’ю

  Сонник віщунки Ванги розвалену взування асоціює з застудою. Схоже, що організм не справляється з почався захворюванням, якщо наснилися діряві «черевички». Розумове, фізичне перевтома виступають уві сні у вигляді потертостей черевиків.

  Роздерті на шматки підметки свідчать про те, що сновидець ігнорував відпочинок тривалий час. Це призвело до запальних процесів, застуді. Після пробудження рекомендується кинути нагальні справи і цілком зайнятися практиками, що підвищують енергетику, прогулянками в парку, біля водойми, гімнастичними вправами.

  Сонник відклеїлась підошва, до чого сниться відклеїлась підошва уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: