Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник велика картопля, до чого сниться велика картопля уві сні

Ні, напевно, людей, які жодного разу в житті не пробували б картоплю на смак або не бачили, як вона виглядає. А ось,, до чого сниться цей коренеплід, та ще й великих розмірів, знає далеко не кожен, впевнені сонники. Якщо вам приснилося, що ви їсте велика картопля або робите якісь інші маніпуляції з ним уві сні, то пригадайте всілякі подробиці — це допоможе не помилитися в тлумаченні сну.

Сонник Міллера

Густав Міллер, вважаючи картоплю «другим хлібом», дає в своєму сонник таке пояснення того,, до чого сниться велика картопля: вас чекають глобальні зміни в житті.

При цьому він рекомендує звернути увагу на те, наскільки апетитно виглядав коренеплід уві сні. Так, красиві рівні бульби символізують достаток, процвітання і успіх. А ось, пошкоджені або брудні обіцяють бідність і хвороби.

Копати урожай уві сні — до фізичної праці

Наснилося, що ви копаєте картоплю? Це сигнал про те, що робота зажадає від вас значних зусиль. Однак якщо при цьому ви бачите уві сні, що викопуєте з землі гладкий велика картопля, то можете бути впевнені, винагороду за працю буде дуже навіть вагомим, радує сонник пастора Лоффа.

А ось, розшифровуючи, до чого сниться, що ви копаєте картоплини, які, в результаті, виявилися не надто вже й великими або великими, але зіпсованими, то не варто чекати вагомою віддачі від роботи, засмучує той же тлумач.

Картопляне достаток на столі, як символ здоров’я

Відмінним здоров’ям і відмінним самопочуттям зможе похвалитися той сновидець, якому приснилося багато відвареного великої картоплі, надихає на позитив своїм тлумаченням Слов’янський сонник.

Так само відмінно, бачити уві сні безліч картопляних страв — вони символізують підвищений життєвий тонус і настрій. А якщо наснилося, що ви власноруч готуєте картопля в мундирах, очищаєте його від шкірки і пригощаєте когось із близьких, то це означає, що незабаром ця людина вас сильно порадує в реальності.

Купувати чи продавати — ознака радості і процвітання

Сонник Ванги сновидіння, в якому ви купуєте велика картопля, розглядає як наближення і здійснення давно задуманих бажань і планів. А якщо уві сні ви торгуєте овочами, пропонуючи покупцям крупненький, апетитні плоди, то це означає, що ви прийдете на виручку комусь із друзів, і цей ваш крок не залишиться без уваги.

До чого сниться, що ви розкладає на вітрині величезного розміру коренеплоди, серед яких присутній і картопля? За версією Східного тлумача, великий розмір овочів уві сні — ознака неймовірного везіння сновидіння.

Дрібні дефекти на плодах

А ось, за версією різних сонників, про що попереджають деякі дефекти на, здавалося б, рівному великому картоплі:

 • Червивий — до обману рідною людиною;
 • З гнилизною — ви будете не до кінця чесні з близькими;
 • Порізаний — хтось завдасть вам образу або образу;
 • Частково примерзлий — вас зачіпає холод, який оселився в стосунках з одним;
 • Всохлі — не варто поширюватися про свої плани.
 • Сонник велика картопля, до чого сниться велика картопля уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: