Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ведмідь женеться, до чого сниться ведмідь женеться уві сні

У дитячих казках ведмідь часто наділяється позитивними якостями, але в живій природі це дуже лютий звір. Справжня сутність цієї тварини знаходить відображення в тлумаченні сновидінь з його участю. Якщо уві сні Вам здалося, що ведмідь женеться по сліду, остерігайтеся дуже могутнього ворога. Особливо уважно сонник радить придивитися до своїх бізнес-партнерам. Але, варіантів тлумачення,, до чого сниться подібний сюжет кілька.

Наприклад, Російський сонник говорить, що побачити по сні ганяється за Вами ведмедя до швидкої зустрічі наяву з людиною, який, в результаті, стане Вашою долею. Якщо Ви вже знаходитеся в стосунках з ким-небудь, то готуйтеся до офіційного одруження. Наяву партнер зробить пропозицію.

Дворянський сонник Н. Грішіной також вважає, що якщо уві сні ведмідь женеться за Вами, то в реальності належить заміжжя або одруження. Ще один варіант,, до чого сниться це сновидіння — переслідування жорстоких ворогів. Нападаючий звір символізує явного ворога, який відчайдушно хоче нашкодити Вам в якийсь життєвій сфері.

За сонником Шеремінской вбити ганяється ведмедя до перемоги над ворогом. Також можливе укладання вигідною ділової угоди або отримання прибуткового тендера. Жінці побачити в своєму сновидінні сюжет є до появи в її житті небезпечної суперниці. Якщо не проявити свою хитрість і не спробувати утримати чоловіка або коханого, то можливий навіть трагічний розрив відносин.

Ще ряд варіантів,, до чого сниться подібний сюжет

Якщо уві сні за Вами женеться білий ведмідь, то в реальному житті настане період благополуччя. Таке тварина є уособленням прихильності фортуни та грошового прибутку. Існує велика ймовірність виграшу в лотереї або будь-якому іншому розіграші. Але, що отримати несподівану прибуток, не забудьте купити квиток!

Одночасно з цим побачений уві сні білий ведмідь може бути і своєрідним попередженням. Сонник рекомендує надзвичайно серйозно поставитися до прийняття рішень в реальному житті. Саме від них і буде залежати Ваше життєве благополуччя. Нападає тварина говорить про підступи конкурентів. Будьте обережні і завбачливі. Це допоможе зберегти наявний капітал.

За циганського сонником ведмідь є величезною прихованою силою. Вбити агресивно налаштоване тварина до беззастережної перемоги над труднопреодолімимі життєвими обставинами. Якщо звір, що біжить наздогнав Вас і схопив уві сні, то приготуйтеся наяву спілкуватися з вельми неприємними людьми.

В сонник також пояснюється, до чого сниться, якщо по п’ятах женеться бурий ведмідь. Дівчині або жінці подібне сновидіння обіцяє любовні невдачі. У чоловіка виникнуть досить серйозні проблеми на роботі, аж до звільнення.

Старовинний французький тлумач каже, що ведмідь женеться уві сні до переслідування ворогів, але, не варто засмучуватися, в результаті серйозних проблем вдасться уникнути. Фрейд вважає, що такий сюжет передрікає заняття сексом в нестандартній обстановці. Подібний досвід принесе масу нових вражень і задоволення.

Сонник ведмідь женеться, до чого сниться ведмідь женеться уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: