Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ваза, до чого сниться ваза уві сні

Ваза — красивий посуд, наявний в кожному будинку. З чого їх тільки не роблять: глиняні, кришталеві, металеві, скляні, дерев’яні — перераховувати можна довго, але ми цього робити не будемо! Вази використовують в побуті дуже широко: для букетів, для фруктів, для цукерок, для салатів, для курильного приладдя. Навіть туалетний горщик, вже вибачте за прямоту, називають нічний вазою! Одним словом, ця посудина зайняла важливе міцне місце в нашому повсякденному житті. А ось цікаво, уві сні, вона така ж часта гостя? Давайте згадаємо, снився вам коли-небудь цей предмет посуду? Красива, бита, розмальована? Згадали, що снилася? Відмінно! Пропоную заглянути в наш всезнаючий тлумач сновидінь — в сонник — і зрозуміти,, до чого сниться ваза!

Красива ваза

Бачити уві сні, що вам подарували кришталеву вазу для квітів — ваше найпотаємніше бажання дуже скоро виповниться, обіцяє нам сонник.

Наснилася проста скляна вазочка — тлумачення сну: ваші стосунки з коханою людиною чесні і прозорі, будьте спокійні.

Побачили уві сні чашу з фруктами — чекайте приємного сюрпризу від близького друга або родича, пророкує сонник.

Приснився посудину з матового скла з водою — сон пов’язаний з фінансами: вода чиста і доходить до країв — до прибутку, каламутна вода — до витрати.

Сниться, що у вас з рук вислизнула красива кришталева ваза і не розбилася — ваше сімейне життя або любовні стосунки пройдуть перевірку на міцність. Але так як ваза залишилася ціла уві сні, все закінчиться добре.

Велика ваза з великим букетом свіжих квітів — провісник бажаних гостей.

Побачити вазу з квітами, яка стоїть високо на шафі або на видному місці — до несподіваних почестей, говорить нам Східний сонник.

Розбитий посуд

Бачити уві сні розбиту вазу — чекайте поганих новин. Якщо посудину розбився, випавши у вас з рук, можливо, це будуть плітки про вас, пророкує сонник.

Побачити биту вазу з цукерками всередині — мрії про «солодкого життя» розіб’ються об фінансову нестабільність, засмучує нас сонник. Але не варто сумувати, присвятіть час пошуку додаткового заробітку.

Впустити скляний салатник з залишками їжі — до захворювання травного тракту, трактує сонник. Не лякайтеся, можливо, це всього лише банальне розлад живота, яке швидко і безболісно пройде.

Сниться, що ви розбили стару кришталеву, потріскану від часу вазу для фруктів — ваші професійні амбіції знайдуть відгук у керівництва. Довгоочікуване визнання або навіть підвищення на посаді вам гарантовані.

Ви побачили уві сні, що улюблена вазочка для квітів впала і розлетілася на сотні дрібних осколків — чекайте багато дрібних неприємностей, які вам не зашкодять, але настрій можуть зіпсувати.

Розбита маленька піала з залишками варення — знак поразки в суперечці. Сонник рекомендує не укладати жодних парі в найближчі дні — програєте.

Види вазочок

Наснилася старовинна розписна амфора, малюнок якої яскравий, чіткий і практично не постраждав згодом — вас чекає весела вечірка в колі старих друзів.

Сниться багато яскравих глиняних кашпо для квітів — вам належить відправитися на якийсь велелюдне захід, можливо, світську тусовку або модний показ. Багато яскравих позитивних емоцій вам гарантовано.

Наснилася залізна урна з прахом близького родича — до зустрічі зі старими шкільними друзями або далекими родичами, пророкує сонник.

Наснилося, що ви тримаєте в руках окурі (ритуальну вазу для обкурювання) з чадних аромолучіной — до несподіваного знайомства з приємним і корисним людиною.

Приснився сон, що ви перебуваєте в гробниці фараона і бачите навколо себе багато різних лекіфи з маслом і вином — переглянете свої плани на вихідні, їм загрожує небезпека провалу.

Сонник ваза, до чого сниться ваза уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: