Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник валянки, до чого сниться валянки уві сні

Якщо уві сні ви носили валянки, то цілком можете пишатися собою. Ймовірно, в звичайному житті ви відрізняєтеся розсудливістю і маєте звання шанованої людини. До чого ще сниться ця зимове взуття? Сонник дасть найбільш точні розшифровки.

Знак затишку і комфорту

Якщо уві сні ви бачили валянки на своїх ногах і відчували, які вони теплі і затишні, то сонник вважає, що вас чекає така ж комфортна і спокійне життя.

Взагалі, практично всі,, до чого сниться подібне сновидіння, носить позитивний характер. Навіть стерті і діряві чуни обіцяють вдале придбання або на худий кінець обновку.

Більш того, якщо в нічному баченні ви почули російську пісню про цю взуття, то це говорить лише про ностальгію за минулим і жодним чином не впливає на майбутнє. У будь-якому випадку взувати валянки і носити їх на ногах до прибутку і удачі.

Особисті відносини

Ще за однією версією сонника валянки символізують романтичні стосунки в долі сновидіння. І якщо вам довелося бачити чисту і нове взуття, то відносини вас чекають гармонійні і піднесені. Якщо приснилися стоптані унти, що ж — сонник рекомендує не засмучуватися, мабуть майбутнє парі не світить.

Якщо ж уві сні ви одягнули теплі чобітки і вони припали якраз в пору, то сімейне життя принесе тільки задоволення і щастя. Не важко визначити до чого сняться маленькі, зовсім дитячі валянки — наяву сновидець не буде задоволений тим, що отримає або вже має.

Тлумачення за Міллеру

Дуже незвичайне тлумачення дає валянків сонник Міллера. Якщо приснилося, що уві сні ви приміряєте їх, значить, задумане справа пройде вдало.

Якщо ж чуни виявляться трохи замалими або непривабливими на вигляд, сонник вважає, що для досягнення мети доведеться добре попрацювати. Якщо вам довелося шукати пару взуття, то і в реальності будете шукати вихід з певної ситуації.

Єдиний негатив несе сон, в якому наснилося, що ви особисто викинули валянки на смітник — в цьому випадку готуйтеся до сварок і розборок з домашніми.

Зовнішній вигляд і колір

Сонник вважає, що за зовнішнім виглядом і кольором валянок можна судити про найближче майбутнє. До речі, сон збудеться в точності, якщо приснився він в понеділок.

До чого сняться симпатичні білі унти, які ви бачите на власних ногах? Вам гарантований успіх в будь-яких починаннях, а життя як то кажуть, буде повною чашею.

Якщо сон приснився молодим дівчатам, то незабаром їх може чекати пропозицію руки і серця. Якщо жінці довелося самій купувати білі валянки уві сні, то вона вибере гідного нареченого з безлічі претендентів.

А ось чоловікові бачити чуни сірого кольору не дуже добре. Сонник вважає, що наяву хтось намагається виставити його в непривабливому світлі перед іншими. Зате одягати чорну обушка — хороший знак для всіх. Сонник обіцяє приємну подорож і зустрічі з друзями.

При тлумаченні докладних снів обов’язково варто враховувати, що білі валяні чобітки завжди несуть позитив, особливо якщо вам їх подарували.

Якщо ж ви самі зробили комусь такий подарунок, то ймовірно в реальному світі є якісь задумки, які ви здійснити не в силах. До речі, валянки з калошами символізують повний захист від неприємностей і невдач.

Дії сновидіння

До чого ще сняться валянки, підкажуть ваші дії уві сні. Наприклад, бачити валянки на полиці, які ви самі ж і сховали, вважається дуже символічним знаком. Швидше за все, ви женете від себе якісь думки або йдіть від вирішення проблеми.

Аналогічне значення має і сновидіння, в якому ви подарували теплу обушка іншій людині. На жаль, всі проблеми так і залишаться лежати мертвим вантажем, якщо ви терміново не прийміть заходів. А ось сновидіння, в якому ви купили валянки, щоб носити їх особисто можна вважати віщим. Воно несе поліпшення у всіх сферах життя.

Сонник валянки, до чого сниться валянки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: