Сонник траур, до чого сниться траур уві сні

Незважаючи на те, що наяву траур асоціюється зі смертю, прикрістю і безнадією, уві сні цей образ може сповіщав і радісні події. Сонник сповіщає про швидке позбавлення від проблем і перешкод у справах, тлумачачи,, до чого сниться похоронна процесія.

Як тлумачить бачення Міллер?

Наснилося, що похоронна процесія проходить в сонячний день, означає щастя і радість в будинку сновідящего. А ось якщо під час ходи погода була похмурою і дощовою, значить, в реальній дійсності очікуйте занепаду в справах.

Бачити незнайомих людей на церемонії жалоби, попереджає Міллером про можливі ускладнення у відносинах з оточуючими. Про сумні новинах сповіщає сонник, пояснюючи,, до чого сниться чути жалобний марш.

Готуйтеся до перешкод!

Наснилося, що похоронна процесія перепинила вам дорогу? Значить, в реальності з’являться несподівані перешкоди в справах. Можливо, неприємні події, що відбулися в минулому сновидіння, стануть на заваді в реалізації поточних планів.

Дерзайте!

Сонник Симона Кананіта роз’яснює,, до чого сниться траур, передвістям успіху і благополуччя. Чоловікові бачити себе з траурною стрічкою або вінком в руках, обіцяє перспективи змінити сферу діяльності, поміняти роботу.

Опинитися уві сні на чужих похоронах, зумовлює Єврейським снотолкователем досягнення багатства і пошани серед оточуючих.

Бережіться!

Приснилися люди в чорному одязі, застерігають сновідящего про безглуздих чутках. Навколишні будуть звинувачувати вас в чужих невдачах.

Жінку, у якої уві сні пов’язаний чорна хустка або косинка на голову, сонник для стерви попереджає про бридких плітках і наклепі недоброзичливців, яка стане причиною душевних мук сплячою.

Чути в сні музику, сповіщає про похорон, сповіщає отримання сумних, неприємних новин. Заміжньої дами, яка побачила себе в жалобі, Сучасний суміщений сонник пророкує раніше вдівство.

Не бійтеся!

Денніз Лінн радить не турбується про своїх родичів, пояснюючи,, до чого сниться носити траур. Бачити себе в темному одязі і пов’язці на голову, означає довге життя і відмінне здоров’я близьких.

Тим, кому приснилось фото дитини з траурною стрічкою, Сучасний суміщений сонник пророкує мир і спокій у власному домі, проблеми у друзів.

Подробиці сновидіння

У багатьох сонниках тлумачення сну про жалобу залежить від загальної картинки побаченого нічного бачення і повсякчас атрибутів жалоби. Так, бачити:

 • Вінок із чорною стрічкою — сповіщає про ймовірність отримати велику спадщину;
 • Вінок з штучними квітами — застерігає про погіршення самопочуття;
 • Свічку в руках покійника — вселяє надію на швидке виконання задуманого;
 • Фотографію мами в темній рамці — говорить про порожні страхи за її здоров’я;
 • У любові і радості?

  Дівчині, якій доводиться носити уві сні траур, Сімейний тлумач обіцяє вигідне заміжжя. Закоханим подібне сновидіння говорить про кардинальні зміни у взаєминах. Іноді, нічне бачення попереджає про повний розрив відносин.

  Розлучіться з непотрібним!

  Загальний снотолкователь наполягає на переосмисленні власного життя, пояснюючи,, до чого сниться траур. Настав час розлучитися з минулим і тим, що вас пов’язує з ним — впевнені езотерики.

  Якщо вам довелося носити уві сні траур, не маючи на це причин, значить, нинішні відносини з ким-то вас сильно пригнічують і засмучують. Чаклунка Медея, в своєму сонник, радить докорінно змінити своє ставлення до життя, змінити обстановку.

  Тим, кому довелося в сновидінні пов’язувати на голову хустку в знак жалоби, слід переглянути свої плани на життя. Ваші помилкові пріоритети і непотрібні знайомства відводять вас від справжнього щастя.

  Попереду радісні події!

  Деякі сонники вважають, що побачені уві сні атрибути жалоби є протилежним знаком. І чим скрушніше емоції ви відчуваєте уві сні, тим радісніше на душі буде наяву.

  Сонник траур, до чого сниться траур уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: