Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник траса, до чого сниться траса уві сні

До чого сниться траса? Сонник називає її передвістям життєвих змін, успіху, прибуткових справ, кар’єрного зростання. Попереду нові перспективи, приємна подорож. Але іноді цей символ уві сні попереджає про складнощі, перешкодах або необхідності економити.

Відкриєте щось нове, ви зміните своє життя

Наснилося, ніби голосували на ній, намагаючись зупинити автомобіль і під’їхати? Незабаром відкриєте для себе щось нове.

Бачити трасу з машинами уві сні означає: чекають якісь життєві зміни. Якщо сплячий їхав за кермом — він сам керує своєю долею, приймає рішення, які несуть користь.

До чого сниться стояти на узбіччі траси з машинами і дивитися на них? Сонник попереджає: почнуться події, в яких ви не зможете брати участь, доведеться тільки підлаштовуватися.

Проявляйте обережність у справах: попереду проблеми, суєта

Наснилося їхати по жвавій трасі з машинами? Ви дуже активні в діловій сфері. Але при поїздках в автомобілі потрібно дотримуватися правил дорожнього руху, так і на діловому терені важливо пам’ятати про обережність. Слід прораховувати різні варіанти, щоб не нажити собі ворогів і уникнути інших неприємностей.

Якщо уві сні бачили не багато транспортних засобів на дорозі — згідно сонником, належить суєта, дрібні проблеми, невеликий ризик. Досягнете мети з мінімальними клопотами.

Йти по зручній асфальтованій дорозі пішки означає: майбутні турботи і складності виявляться невеликими, легко переборними. Ви легко здійсните задумане.

Успіх в особистому житті

Якщо жінка бачить, як перед нею тягнеться довга дорога, по якій вона йде з чоловіком уві сні — означає, доля незабаром зв’яже її з певним чоловіком.

Приснилося бачення про прогулянці по дорозі з хлопцем для молодої дівчини сонник трактує як можливе швидке пропозицію про заміжжя.

Доведете свою правоту, будете ризикувати

До чого сниться виявитися на трасі несподівано для себе? Наяву виявите наполегливість, рішучість і зможете переконати оточуючих прийняти вашу пропозицію або доведете свою правоту.

Швидкісна траса, по якій мчимо уві сні, віщує: будете ризикувати в якійсь справі. Але якщо сновидіння завершилося благополучно — ризик виправдається, підприємство принесе гарний прибуток.

Як вона виглядала?

Пригадайте, якою була траса:

 • Рівною — шлях до мети виявиться безперешкодним;
 • З вибоїнами — почнуться прикрі перешкоди, непорозуміння, можливі грошові втрати;
 • Вузької — належить скромне існування, потрібно буде економити;
 • Широкою — ви перебуваєте на правильному шляху, зумієте багато чого досягти;
 • Нової — відкриються нові перспективи.
 • Сонник Міллера

  До чого сниться їхати по трасі? Сновидіння обіцяє: незабаром підете в велике приємна подорож, яка принесе значну користь.

  Кар’єрне зростання, високе положення

  Наснилося підніматися по ній вгору? Сонник обіцяє: вас чекає кар’єрний ріст, зліт, фінансове благополуччя, успішна реалізація прибуткового проекту.

  Уві сні траса була пряма, рівна, йшла за обрій? Тлумачення сну наступне: життя сновидіння буде рівною, без серйозних потрясінь і тривог. Його чекає успіх, хороша посада, високе, міцне суспільне становище.

  Сонник траса, до чого сниться траса уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: