Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник танцювати вальс, до чого сниться танцювати вальс уві сні

Кружляти в танці — заняття дуже приємне. А якщо ви побачили уві сні, що вас запрошують на танець — це не менш радісна подія, так як віщує таке сновидіння знайомство з цікавою людиною. А давайте дізнаємося,, до чого сниться сон, в якому вам довелося танцювати вальс. А запитаємо про це ми у сонника.

Зустріч на балу — до виру любовних відносин

Дівчині наснилося, що вона танцює вальс з чоловіком, який наяву їй симпатичний — в реальному житті її розташування будуть домагатися одразу кілька представників протилежної статі, пророкує сонник Міллера.

Хлопцеві сниться, що він кружляти у вальсі з жінкою, до якої відчуває почуття в реальності — щоб домогтися розташування даної особи наяву, йому не потрібно буде докладати багато зусиль, варто лише зробити комплімент і надати знаки уваги.

Наснилося, що вас залучає в коло танцюючих симпатичний кавалер — до знайомства з цікавим, але легковажним людиною, схильним до авантюризму, пророкує сонник Цвєткова.

Танцювальна школа або Щастя бродить поруч…

Сниться, що ви навчитесь танцювати вальс в парі з таким же новачком, як і ви — вас долає занепокоєння, однак переживаєте ви даремно. Все буде добре, обіцяє Місячний сонник.

Вчити уві сні вальсувати інших, танцюючи в парі з чоловіком (для жінки) або з жінкою (для представника сильної статі) — ви зумієте досягти гармонії в житті завдяки допомозі близької людини.

Дівчина бачить сон, що з хлопцем, в якого вона закохана, вчиться танцювати вальс інша — це значить, що щастя прийде, але для цього їй потрібно проявити мудрість.

Приснився сон, в якому кілька пар беруть уроки вальсу, рухаючись при цьому незграбно — подібне сновидіння трактується так: хочете досягти бажаного — проявіть максимум розсудливості і зведіть на «ні» своє легкодумство.

Незвичайні партнери — знак смутку і печалі

Вальсувати з покійною мамою або татом — в минулому з вами трапилася неприємна історія, яка може «воскреснути» і принести вам сльози і печаль, попереджає Східний сонник.

Побачити уві сні, що ви танцювали з одним, з яким не спілкуєтеся — до образ і сліз. Причому ви самі можете, як ображатися, так і ображати, підказує Жіночий сонник.

Дівчині сниться, що вона вальсує на балу з гусаром — до розчарування. Незабаром її може образити кохана людина. Але якщо вона бачить, що з гусаром танцює її подруга — до зради і обману з боку близької людини.

Гарне вбрання — символ сюрпризів і багатства

Бачити сон, в якому ви крутиться в танці в червоній сукні — до сюрпризів і несподіваних подарунків, пророкує Весняний сонник.

Наснилося, що ваша подруга танцює вальс в парі з хлопцем в костюмах «Адама» і «Єви», тобто абсолютно голі — чекайте сюрпризів, а ось наскільки вони будуть хороші, залежить від ваших дій. Будете поводитися спокійно — все буде прекрасно, станете метушитися і нервувати через дрібниці — до несподіваних проблем.

Вибирати наряд для танцювального конкурсу і радитися при цьому з чоловіком — до прибутку, причому дуже великої, з жінкою — до витрат, ймовірно навіть, марним і непотрібним.

Танцювати вальс, вбравшись в червону сукню, яка вдало гармонує з костюмом кавалера — до небувалого успіху.

Сонник танцювати вальс, до чого сниться танцювати вальс уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: