Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник танк, до чого сниться танк уві сні

Сонник вважає, що все,, до чого сниться танк, уособлює незламність і перемогу. Питання лише в тому, чию. Іноді символ уві сні обертається проти сновидіння. Розвиток приснився подій допоможе виявити союзників і супротивників, з якими доведеться мати справу в реальному житті. Ними можуть виявитися і сильні особистості, і обставини, і навіть ви самі.

Мобілізуйтесь

Найчастіше танк, який вам наснився, символізує органи влади і силові структури. Має бути серйозна розмова, співрозмовником виявиться військовий або поліцейський.

Приснився військовий конфлікт сонник вважає провісником несправедливості.

Сучасне тлумачення сну означає, що під загрозою матеріальне благополуччя.

Виклик прийнятий!

Війна із застосуванням важкої бронетехніки свідчить про гнітючої невизначеності наяву.

Війна уві сні асоціюється з ворожим світом — таким його бачить сплячий.

Якщо наснилася війна, маг Лонго стверджує, що ви занадто захопилися чужими справами. Стрільба з бойової техніки — виразний сигнал про те, що пора взятися за розум, інакше буде біда.

Сюжет, в якому стріляють з танка, відображає бажання врятуватися втечею від ситуації або контакту з грубою людиною.

Як в танку

Якщо уві сні довелося не тільки бачити БТР, а й їздити на ньому, сюжет свідчить про звичку вирішувати конфлікти виключно силовими методами.

Снотолкователь вважає, що кататися на танку означає проявити байдужість до опонента і його мотивації.

Іноді кататися уві сні на бойовій машині змушує жорстока дійсність. Їхати напролом ви вважаєте єдиним вирішенням проблеми.

Кататися на потужній техніці для вас не просто забава, а притулок. Їздити на броньованій машині трапляється тим, хто в реальному житті передчуває загрозу посягання.

Езотеричний сонник вважає, що безсилля, яке змушує їхати на танку уві сні, може бути викликано нездужанням.

Жіночі мрії

Снотолкователь пояснює,, до чого сниться жінці бронетехніка. Це відображення мрії про сильного чоловіка, якому під силу навести порядок.

Те,, до чого сниться жінці броньована машина, буває провісником замкнутості та байдужості з боку партнера.

Еротичний сонник роз’яснює,, до чого сниться дівчині бачити себе в ролі Танкістка. Сновидицей легко завоює серце обранця.

Хай буде з вами сила!

Якщо приснився великий танк, тлумач Мандрівника повідомляє, що в ваше життя наповниться силою і міццю. Величезний бронетранспортер уособлює подолання перешкод, перемогу.

Ісламський сонник попереджає про небезпеку, яка навіть в танку підстерігає сновидіння. І у цілеспрямованості повинні бути розумні межі, а руйнування далеко не завжди є синонімом перемоги.

Сюжет, в якому довелося знищити танк, віщує сварку в родині.

Не лякайтеся, якщо довелося тікати від танка. В реальності вам вдасться вирішити спірне питання мирним шляхом.

Тлумачення Міллера

Сонник Міллера вважає, що той, кому сниться потужний БТР, явно недооцінює свої можливості. Значення побаченого уві сні підтверджується, якщо фігурував цілий військовий парад. Підсвідомо ви хочете мати в розпорядженні невразливі військові машини, що трощить все і вся. Сонник нагадує, що ви досить доросла і сильна особистість, немає потреби вдаватися до понад заходам.

Сонник танк, до чого сниться танк уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: