Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сварка з мамою, до чого сниться сварка з мамою?

Сон, у якому відбулася сварка з мамою, якщо ви насправді часто з нею скандалите, є символом того, що ви страждаєте докорами сумління з цього приводу. А ось якщо в реальному житті ви у нормальних відносинах, то побачена уві сні сварка з мамою попереджає про помилки, які ви можете допустити. Спробуємо розібратися разом чого чекати від такого сну.

Короткий зміст:

Основні значення

Сварка з мамою

Український сонник. Сварка з мамою уві сні переважно сниться до проблем у особистому житті. А якщо уві сні у сварці приймали участь ще якісь люди, то сон означає проблеми на роботі.

Незаміжній дівчині сон віщує зіткнення інтересів між нею і обранцем. Хтось повинен поступитися, інакше відносини будуть зруйновані.

Заміжній жінці Український сонник обіцяє великий сімейний скандал. Як і у попередньому випадку, хтось повинен поступитися, інакше все може закінчитися ледь не розлученням.

Дівчині чи жінці, яка у даний час не має партнера, сон обіцяє неприємності типу невдач у особистому житті, розчарування у хлопці або чоловіку, на якого покладалися надії.

Сонник Ванги. Сварка з мамою сниться до сімейного конфлікту або ж до конфлікту з вашим коханим, якщо ви ще не є сім’єю. Якщо у сварці приймав участь і ваш батько, це є ознакою серйозних проблем у родині, вам доведеться докласти чимало зусиль, щоб навести лад. Такий сон є важливим застереженням, його не можна ігнорувати чи сподіватися на те, що ситуація вирішиться сама. Без ваших активних дій проблема буде лише ускладнюватись.

Згадуємо деталі

Китайський сонник. Тлумачення сну про сварку з мамою може змінюватися в залежності від того, що стало предметом скандалу. Згадайте, через що ви посварилися:

Жіночий сонник. Сварка з мамою уві сні попереджає про помилки, які ви невдовзі можете скоїти. Помилка буде така, за яку вас мама і сварила уві сні.

Якщо мати кричала на вас, а ви залишалися відсторонено-байдужою, то це пророкує неприємні відкриття, які введуть вас в «ступор».

Якщо мама була так сильно розлючена уві сні, що кинулася на вас з кулаками, значить, вас чекають невдачі і велике невезіння, причиною яких станете ви самі.

Бачити уві сні, що у вас виникла сильна сварка з мамою, покійною в реальності, позначає наявність у вас певних секретів, які роблять ваше життя нестерпним. Уві сні ви ображаєте її матом, а вона ігнорує вас? Ви приховуєте щось важливе від рідної людини. Сварка з померлою у реальності матусею завжди свідчить про те, що у вас на душі є багато слів, які ви не наважуєтеся сказати дорогим людям.

Коментарі відвідувачів

Ріта

Два тижні тому мені наснилась сварка з мамою. І абсолютно нічого не сталося, я у реальності ні з ким не спортила відносини, не посварилась, ніяких проблем. У родині також порядок, з чоловіком навіть не було моменту для скандалу. Думаю, що сон не завжди буває віщим, мабуть, це залежить від дня тижня чи від положення місяця. Колись читала про таке, але зараз немає часу та бажання шукати.

Я не говорю, що взагалі усі сни не збуваються, сама переконалась, що вони є хорошим попередженням про небезпеку або успіх, а от конкретно цей не збувся. І добре, адже пророкував мені скандал у родині.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: