Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сокіл, до чого сниться сокіл уві сні

До чого сниться сокіл? Уві сні він попереджає про плітки, невдачах, підступи недоброзичливців, заздрісників. Але іноді сновидіння може нести позитив: сплячий подолає перешкоди, знайде нову роботу, восторжествує над ворогами. Сонник дає тлумачення в залежності від подробиць.

Треба бути насторожі: недруги поруч

До чого сниться сокіл? Сонники називають це несприятливим знаком: поруч зі сновидцем знаходиться заздрісний недоброзичливець, причому близька людина. Він здатний підібрати самі образливі слова. Потрібно зрозуміти, хто це і остерігатися, оскільки діяти відкрито він не буде.

Приснився жінці сокіл попереджає про наклеп злостивців або суперниці. Їй треба поводитися дуже обережно, щоб не давати приводу для пліток.

Сюжет про це пернатої хижака, за сонником, попереджає: вороги знаходяться зовсім поруч, вони уважно спостерігають за людиною, чекають найменшої помилки, щоб нашкодити.

Нові знайомства і подолання перешкод

Тримати його на руці і відпустити для того, хто чимось хворий, означає швидке одужання. Також сокіл на руці, якого відпускають уві сні, віщує удачу людям бізнесу, розширення їх підприємства.

Такий сюжет сонник називає сприятливим у всіх сенсах: нести на руці і відпустити обіцяє появу нових людей в особистому житті сплячого.

Наснилося підстрелити його? Це означає: людина після тривалої боротьби подолає всі перешкоди, що виникли на шляху.

Удача в справах

Дівчині бачити і відганяти цього хижака від своїх курей уві сні — якщо наяву вона проявить увагу до власних справах, все її заповітні бажання здійсняться.

До чого сняться сокіл або яструб, ширяють у небі? Сонник обіцяє успішний розвиток бізнесу. Бачити сокола, яструба пікіруючими вниз віщує успіх при вирішенні правових питань. Якщо сокіл або яструб знижуються — розвиток подій виявиться несприятливим. Набирають висоту — попереду успішний хід справ.

Веселились над недругами

Тлумачення сну про сокола можливо таке: підстрелити його обіцяє сутичку з ворогами і можливу перемогу. А є соколине м’ясо уві сні віщує придбання влади.

Наснилося зловити його? Покараєте свого ворога наяву. Купити — познайомитеся з особою, яка займає високе положення, яке стане союзником. Продати — втратити розташування високопоставленого союзника. Носити значок з таким зображенням — честь.

Спіймати цю птицю, приручити її — дуже скоро сплячий знайде нову роботу, яка виявиться добре оплачуваною. Важливо тільки активно її шукати.

Подробиці сновидіння

Пригадайте, як вам приснилася ця хижий птах:

 • Зловити — вдалі ділові проекти;
 • В небі — чутки, плітки за спиною сновидіння;
 • Спостерігати здалеку — близьке оточення заздрить вашому становищу;
 • Отримати як подарунок уві сні — посміхнеться удача;
 • Бачити мертвого — депресія, зневіра через надмірну увагу псевдодуховних питань;
 • Він вас подряпав — помста ворогів;
 • Вбити його — належить радість.
 • Сонником Міллера: остерігайтеся заздрісників

  До чого сниться сокіл? Наяву сновидец викличе роздратування, гнів заздрісників гідним способом життя і своїм достатком.

  Сонник сокіл, до чого сниться сокіл уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: