Сонник султан, до чого сниться султан уві сні

До чого сниться султан? Сонник дає неоднозначні тлумачення такого способу. Він уві сні може обіцяти успіх, багатство, відповідальність, чільне становище в суспільстві. Але іноді вказує: чоловік надмірно самовпевнений щодо своїх сексуальних здібностей, а жінці обіцяє зустріч з бабієм.

Міцні позиції, прийняття важливого рішення

Наснилося виявитися султаном? Це означає: ваші позиції на службі, в бізнесі чи іншій діяльності ніхто не зможе похитнути.

До чого сниться султан? Ісламський сонник називає цей образ уособленням влади і твердих рішень. Можливо, сновидцу належить гідно отримати суспільне визнання, зайняти високий пост.

Бачення уві сні віщує: попереду прийняття важливого рішення, яке вплине не тільки на сплячого, але також на сторонніх людей. Тому слід все зважити, продумати і прорахувати наслідки.

Наснилося бути султаном? Сонник вважає: зможете придбати великі знання, особливо в галузі правознавства. Свою майбутню діяльність можна будувати з урахуванням цієї інформації.

Успіх на роботі, вигода, щастя

Бачити мусульманського правителя уві сні віщує: положення сплячого на роботі зміцниться. Керівництво оцінить його здібності і запропонує підвищення.

Кланятися йому, висловлювати повагу — за сонником, людини чекає удача, щасливий поворот подій, успішні починання.

Наснилося, ніби він вів рада зі своїми сподвижниками? Наяву, прислухавшись до діловою рекомендацій, отримаєте значну вигоду.

До чого сниться: султан з військом і свитою виступає в військовий похід? Сонник підказує: попереду несподіване щастя.

Невдачі в інтимному житті

Чоловікові довелося бачити себе в цій ролі? Наяву він переоцінює свої сексуальні здібності, враховуючи деякі успіхи. Але така самовпевненість може зіграти злий жарт.

Жінці бути коханою султаном уві сні — символ її сексуальної незадоволеності. Ніхто з попередніх партнерів не задовольнив її повністю, але вона сподівається зустріти чоловіка, з яким буде повністю сумісна сексуально.

Бійтеся бабія

Приснився жінці образ попереджає про зустріч з бабієм. Треба постаратися не довіряти сліпо всьому словами, компліментів ловеласа, щоб уникнути розчарувань.

Ще одне тлумачення сну про султана для представниць прекрасної статі: незабаром дізнаєтеся про зраду чоловіка.

Як поводився султан?

Згадайте, як він себе вів:

 • Владно — потрібно виконати відповідальну і важливу задачу;
 • Строго — ви забули про серйозну справу;
 • Прихильно до вас — ви вибрали правильну лінію поведінки, дотримуйтеся її;
 • Жартував — справа, яке вважаєте значним, швидше за все, не настільки важливе.
 • Сонник Міллера: займете міцне становище

  До чого сниться султан? Сновидіння вказує: сплячий займе міцне становище в суспільстві, буде вельми успішний.

  Удача на любовному фронті, інших теренах

  Такий образ уві сні — також символ мужності і статевої активності. Сновидіння, де чоловік бачив султана, обіцяє великий успіх у жінок, безліч інтрижок.

  Опинитися на аудієнції у правителя означає: досягнете наяву багатства, знатності. Завдяки впливовому покровителю багато чого досягнете.

  Сонник султан, до чого сниться султан уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: