Все про сновидіння на SONNYK.COM.UA

Сонник султан, до чого сниться султан уві сні

До чого сниться султан? Сонник дає неоднозначні тлумачення такого способу. Він уві сні може обіцяти успіх, багатство, відповідальність, чільне становище в суспільстві. Але іноді вказує: чоловік надмірно самовпевнений щодо своїх сексуальних здібностей, а жінці обіцяє зустріч з бабієм.

Міцні позиції, прийняття важливого рішення

Наснилося виявитися султаном? Це означає: ваші позиції на службі, в бізнесі чи іншій діяльності ніхто не зможе похитнути.

До чого сниться султан? Ісламський сонник називає цей образ уособленням влади і твердих рішень. Можливо, сновидцу належить гідно отримати суспільне визнання, зайняти високий пост.

Бачення уві сні віщує: попереду прийняття важливого рішення, яке вплине не тільки на сплячого, але також на сторонніх людей. Тому слід все зважити, продумати і прорахувати наслідки.

Наснилося бути султаном? Сонник вважає: зможете придбати великі знання, особливо в галузі правознавства. Свою майбутню діяльність можна будувати з урахуванням цієї інформації.

Успіх на роботі, вигода, щастя

Бачити мусульманського правителя уві сні віщує: положення сплячого на роботі зміцниться. Керівництво оцінить його здібності і запропонує підвищення.Кланятися йому, висловлювати повагу — за сонником, людини чекає удача, щасливий поворот подій, успішні починання.

Наснилося, ніби він вів рада зі своїми сподвижниками? Наяву, прислухавшись до діловою рекомендацій, отримаєте значну вигоду.

До чого сниться: султан з військом і свитою виступає в військовий похід? Сонник підказує: попереду несподіване щастя.

Невдачі в інтимному житті

Чоловікові довелося бачити себе в цій ролі? Наяву він переоцінює свої сексуальні здібності, враховуючи деякі успіхи. Але така самовпевненість може зіграти злий жарт.

Жінці бути коханою султаном уві сні — символ її сексуальної незадоволеності. Ніхто з попередніх партнерів не задовольнив її повністю, але вона сподівається зустріти чоловіка, з яким буде повністю сумісна сексуально.

Бійтеся бабія

Приснився жінці образ попереджає про зустріч з бабієм. Треба постаратися не довіряти сліпо всьому словами, компліментів ловеласа, щоб уникнути розчарувань.

Ще одне тлумачення сну про султана для представниць прекрасної статі: незабаром дізнаєтеся про зраду чоловіка.

Як поводився султан?

Згадайте, як він себе вів:

 • Владно — потрібно виконати відповідальну і важливу задачу;
 • Строго — ви забули про серйозну справу;
 • Прихильно до вас — ви вибрали правильну лінію поведінки, дотримуйтеся її;
 • Жартував — справа, яке вважаєте значним, швидше за все, не настільки важливе.
 • Сонник Міллера: займете міцне становище

  До чого сниться султан? Сновидіння вказує: сплячий займе міцне становище в суспільстві, буде вельми успішний.

  Удача на любовному фронті, інших теренах

  Такий образ уві сні — також символ мужності і статевої активності. Сновидіння, де чоловік бачив султана, обіцяє великий успіх у жінок, безліч інтрижок.

  Опинитися на аудієнції у правителя означає: досягнете наяву багатства, знатності. Завдяки впливовому покровителю багато чого досягнете.

  Сонник султан, до чого сниться султан уві сні


  Зараз ви знаходитесь тут:


  Схожі записи: