Сонник слюні, до чого сниться слюні уві сні

Слина досить рідко фігурують уві сні. Це вже досить вагомий привід поставитися до тлумачення серйозно. Дізнавшись,, до чого сниться даний символ, ви багато разів підвищите свої шанси уникнути дурного становища або непотрібної сварки. Сонник пропонує і інші не менш цікаві трактування.

Любителі плюватися

Коли приснилося, що хочеться постійно плювати, снотолкователь Мандрівника радить діяти негайно. Ідеї ​​переповнюють вас, ви усвідомлюєте, що вони гарні, відкиньте непотрібні сумніви.

Якщо уві сні хтось надумав плювати в вас, Французький сонник обнадіює, що наяву приспіють допомога і підтримка.

Коли трапляється опинитися в закладі, де прийнято плювати на підлогу, Східний оракул обіцяє втрати і докори оточуючих.

Сонник Міллера

Те,, до чого сниться слина з кров’ю, звучить не дуже-то обнадійливо. Саме тому американський психолог Джордж Міллер дає кілька рекомендацій, як бути, якщо приснився такий символ.

Іноді слюні з кров’ю сигналізує про те, що прихована хвороба підточує організм. Дуже бажано виявити і усунути причини слабкості.

Найчастіше слина з кров’ю означає крайню втому. Дратівливість може стати причиною сварок на роботі і вдома.

Як з такими цілуватися?

Уві сні буває так, що довгоочікуваний поцілунок виявляється слинявим і неприємним. Чому приснився такий сюжет і що він означає, розповість Ідеоматіческій сонник. Викликає огиду уві сні так званий поцілунок Іуди. Схоже, на вас оголосив полювання корисливий підлесник з близького оточення.

Це не єдине пояснення,, до чого сниться занадто вологий поцілунок. Сплячого може здивувати власне ганебна поведінка. Хто б міг подумати, що він здатний так низько впасти.

Неприємний поцілунок, який вам наснився, свідчить про прихований конфлікт, найчастіше з кимось із рідних.

Сезонні передбачення

Сонник іменинників тлумачить, до чого сняться слину, за датою народження сплячого:

 • Весняним іменинників символ застерігає від зайвої самовпевненості;
 • Народженим влітку рекомендується взяти ініціативу в свої руки;
 • Осіннім сновидцем може нашкодити довірливість;
 • Зимовим іменинникам слід знайти стимул, щоб підтримувати себе в тонусі.
 • Як бачите, гороскоп сплячого справляє помітний вплив на тлумачення сну. Використовуючи різні джерела, можна отримати найбільш докладний і різнобічний пророкування.

  Клопоту повен рот

  Давньоперсидською оракул Тафлісі розповість, що відбудеться, якщо приснився надлишок слини. Якщо слину уві сні буквально випливають з рота, сновидцу вдасться несподівано розбагатіти без будь-яких зусиль. Правда, щастя виявиться недовгим. У якийсь момент багатство попливе так само раптово, як і прийшло.

  Якщо приснилося, як під час емоційної розмови з рота співрозмовника летять слину і бризкають на вас, в реальності будьте напоготові. Ця людина замишляє недобре. Він зовсім не настільки незграбний, яким здавався уві сні.

  Передвісники неприємностей

  Якщо чужа слина забруднила предмет, що належить сновидцу, в дійсності він ризикує стати жертвою шахрайства, наївно потрапивши на старий трюк.

  Дворянський сонник по-своєму пояснює,, до чого сниться чужа слина. Символ віщує скандал або дурну ситуацію, яка погано позначиться на репутації сплячого.

  Назад в дитинство

  Коли трапляється бачити слинявого дитини уві сні, сонник попереджає, що настрої, властиві дітям, загрожують наздогнати в самий невідповідний момент. Не дайте примхливості, розгубленості або безпорадності взяти верх над здоровим глуздом.

  Цікаво дізнатися циганське тлумачення, до чого сняться слину дитини. Сонник нагадує, що дорослим не личить дитячість. Поведінка сновидіння може бути невірно витлумачене.

  На чисту воду

  Якщо довелося бачити, як у конкурента течуть слюні, Сучасний сонник обіцяє, що вам під силу виграти суперництво.

  Коли уві сні доводиться бачити, як течуть чиїсь слину, є ймовірність продемонструвати свої риси характеру наяву, як позитивні, так і деструктивні.

  Сонник слюні, до чого сниться слюні уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: