Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник смерть, до чого сниться смерть уві сні

Сон, в якому Ви побачили власну або чужу смерть, не назвеш веселим. У багатьох людей побачена уві сні «стара з косою» викликає занепокоєння і численні страхи. Але, далеко не у всіх випадках, пояснення,, до чого сниться подібний сюжет, носить негативний характер. Деякі сонники тлумачать його прямо протилежно.

Власна смерть

Якщо наснилася власна смерть, то в житті почнеться абсолютно новий етап. Універсальний сонник попереджає про кардинальні зміни. Ви можете змінити сферу діяльності, місце служби, переїхати в нове житло або зовсім завести нову сім’ю.

Пояснення,, до чого сниться подібний сюжет, є і в тлумачі Езопа. Бачити уві сні свою смерть — до довгого і щасливого життя. Всі події наяву, що підуть за цим сновидінням, відбудуться на краще.

Пережити уві сні клінічну смерть, значить, тривалий час перебувати в невіданні з питань, що стосуються життя Ваших родичів. З якихось причин вони вважають за краще приховувати від Вас певну інформацію.

Смерть родичів

Прокинулися в жаху від того, що наснилося, що рідна мати померла? Не варто панікувати! Таке сновидіння обіцяє незвичайну удачу в справах. У всіх починаннях Вам будуть сприяти вищі сили.

Універсальний тлумач роз’яснює,, до чого сниться смерть батька і чоловіка. Прівідевшіеся уві сні тато є попередженням. Вам слід бути особливо уважним в справах і в роботі. Якщо Ви побачили в труні не батьки, а чоловіка, незабаром у нього з’явиться кохана на стороні. Почувши дружина — символ насуваються побутових проблем.

Побачити уві сні смерть рідних сестри або брата — до грошового прибутку. Ще один варіант пояснення,, до чого сниться такий сюжет — численні радості.

Смерть бабусі чи дідуся є в нічних мареннях тоді, коли наяву Ви потребуєте мудрій пораді. Циганський сонник рекомендує обговорити хвилюючі Вас питання з тією людиною, з яким Ви довіряєте, і який має достатній життєвий досвід.

Побачити уві сні передчасну кончину одного з близьких родичів вкрай неприємно. Особливо, якщо в труні лежали син або дочка. Сонник Гришиной в цьому випадку обіцяє незаплановані грошові витрати і різні клопоти.

Наснилася смерть дядька, готуйтеся отримати сумні звістки. Ще один варіант пояснення,, до чого сниться покійний — сварки між родичами.

Бачити в сновидінні в труні немовляти — до безглуздого неспокою, свекруха — до розбіжностей з чоловіком.

Покійні друзі, колеги

До чого сниться смерть подруги докладно пояснює Міллер. Сонник Міллера попереджає, що в даний момент Ви знаходитесь в небезпечному становищі. Постарайтеся ретельно обдумувати кожен свій вчинок. Продуманість допоможе виплутатися з біди.

Побачити уві сні знайомого означає в реальності зануритися в спогади про минуле. Якась подія або пригода нагадає про раніше прожитих днях і змусить згадати пережите. Власов сонник радить не занурюватися в думці про минуле надовго. Намагайтеся більше думати про майбутнє.

Є і ще один варіант тлумачення,, до чого сниться відхід з життя знайомої або знайомого. Подивіться на всі боки, швидше за все хтось поруч потребує допомоги і співчуття.

Якщо Вам приснилася смерть коханого хлопця, значить, в реальному житті Ви дуже боїтеся його втратити. Ще один варіант тлумачення, до чого може примаритися загибель коханого хлопця — розчарування в любовних справах.

Молодій дівчині побачити уві сні мертвим свого колишнього хлопця — до остаточного розриву відносин. Жіночий сонник стверджує, що любовний зв’язок більше ніколи не відновитися.

Якщо в Ваших нічних мріях трупами були колеги, то Ви зможете швидко піднятися по кар’єрних сходах на саму вершину. Ніхто не спробує перепинити Вам шлях. Сновидіння, в якому мерцем був начальник, трактується аналогічно.

Загибель тварин

Тлумачення сну, в якому смерть наздогнала кішку або кота, досить цікаво. Сучасний сонник обіцяє швидку кончину заклятого ворога. Також такі нічні марення можуть знаменували припинення неприємних відносин.

Смерть собаки уві сні обіцяє великі життєві труднощі, які виникнуть у Вашого товариша. Не стійте в стороні! Надайте посильну допомогу.

Якщо Ви бачили багато мертвих тварин і відчували при цьому сильний страх, слід готуватися до негативного ставлення з боку Вашого оточення. Хтось стане цілеспрямовано розпускати про Вас брудні плітки, щоб всі знайомі відвернулися.

Уникнути загибелі

За Вами уві сні прийшла смерть з косою, але вийшло від неї втекти? В реальності вдасться попередити труднощі або ж успішно їх подолати.

Потрапити на машині в аварію, але залишитися при цьому живим і неушкодженим — до гармонії у взаєминах з рідними і близькими. Весняний сонник обіцяє спокійну дружню життя з тими, хто Вам доріг. Ще один варіант пояснення,, до чого сниться залишитися живим після аварії — подолання всіх труднощів, які випадуть на Вашу долю.

Врятуватися уві сні від смерті — явне попередження про небезпеку. Зовсім скоро доля підкине нелегке випробування. Щоб його подолати, знадобитися все мужність і наявна внутрішня сила.

До чого сниться воскресіння описує Міллер. Згідно сонником Міллера дане сновидіння віщує початок нового життєвого періоду. Зараз ідеальний момент для того, щоб попрощатися зі старими речами і ізжівшімі себе відносинами.

Різні тлумачення

Сни, які передвіщають смерть, тільки в рідкісних випадках трактуються буквально. Наснилося, що Вам передбачили дату смерті? Сонник Хассе рекомендує подумати над своєю поточної життям. Можливо, варто щось в ній змінити.

Якщо ворожка передбачила смерть, не варто сприймати її слова буквально. Почути подібне пророцтво уві сні — до необхідності незабаром прийняти важливе рішення. Ворожка зняла порчу? Чи вдасться наяву вирішити багато проблем.

Наснилося, що звістка про смерть приніс небіжчик? Це хороший знак. Таке повідомлення обіцяє довгі роки щасливого життя. Сонник Езопа радить поставитися до такого прогнозу з радістю і насолоджуватися відведеним долею часом.

Приснилася уві сні чужа смерть означає Вашу зацикленість на загальноприйнятих нормах. Постарайтеся звертати менше уваги на думку оточуючих. Сонник Странніков рекомендує жити так, як хочеться саме Вам.

Якщо в сновидінні Вам стала відома дата смерті, не належите до цього надмірно серйозно. Можливо, в цей день трапиться якесь важлива подія.

Поява образу ангела смерті — до виникнення в житті відданого товариша і одночасно з цим вчителі. Універсальний сонник пророкує, що ця людина стане невід’ємною частиною Вашого життя. Говорити з ангелом, значить отримувати від нового друга цінні поради.

Наснилися провісники смерті, зверніть увагу на тих людей, хто Вас оточує. Велика ймовірність, що серед них є вороги.

Сонник смерть, до чого сниться смерть уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: