Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сидіти, до чого сниться сидіти уві сні

Сни, в яких людина сидить на чомусь, дуже поширені. І це не дивно, сидіти нам доводиться в цьому житті дуже часто, і місця для цього, часом, ми вибираємо далеко не самі передбачувані. Давайте спробуємо розібратися, до чого все ж сниться цей процес, і що нам «скажуть» сонники, беручи до уваги місце і компанію, побачені уві сні.

Короткі тлумачення

Трапляється так, що людина абсолютно не пам’ятає всього сну, але дуже чітко пам’ятає один приснився момент. На такі випадки існують короткі трактування. Вони, звичайно, дають не такі вичерпні відповіді, однак зрозуміти, до чого слід бути готовим, все ж можна. Отже, якщо уві сні ви сидите:

 • На землі або на траві — до успіху в справах.
 • В калюжі — до скоєння помилок.
 • На горщику — до порожніх витрат.
 • На корточках — ваші проблеми надумані.
 • На березі річки — до мрій про подорож.
 • Поруч з президентом — до початку успішного періоду.
 • Високо на сходах або на сходах — до підвищення на посаді.
 • Поруч з коханою людиною на цвинтарі — до сварки з ним.
 • В інвалідному візку — до нервового або фізичного виснаження, хвороби.
 • На камені — ви з нетерпінням чекаєте якогось важливого події.
 • На лавочці — до дружніх посиденьок.
 • Сонник Міллера

  Сидіти на троні в церкві, за версією сонника Міллера, — це до загального визнання. А ось сидіти в труні або на могилі — на жаль через скоєння дурних вчинків. Бути в ресторані — хтось на вас ображений, причому не обгрунтовано.

  Якщо приснилося, що ви сидите на коні — вас чекає успіх. Швидке побачення з коханим обіцяє сон, в якому дівчина примостилася на спині чоловіка або у нього на руках. Ну, а сидіти на вікні — це знак небезпечного заходу.

  Вуличні «посиденьки» — Удача і невдача будуть змінювати один одного

  Сон, в якому сновидец сидів на бетоні або цементі, говорить про впевненість у своїй правоті, підказує Східний сонник. А якщо сниться, що він сидить в ямі, то варто підготувати себе морально до самотності.

  Тлумачення сну, в якому сплячий бачить себе таким, що сидить на горі або на схилі, але на великій висоті, порадує, так як означає він виконання бажань. А ось видертися на паркан — це до марним очікуванням.

  Запаморочливий успіх чекає того, кому приснилось, що він сидить на березі моря на великій висоті щодо його рівня. А якщо сниться, що він сів на куполі найвищої будівлі, то це означає марні старання.

  Домашня обстановка, або Кар’єра проти домострою…

  Бачити себе на дивані — до змін в кар’єрі: на дивані новому — до підвищення; на пошарпаному — стережіться звільнення, попереджає Місячний сонник. Ще про кар’єрні зміни може підказати сон, в якому ви примостилися на підвіконні. Сидіти на підвіконні, звісивши ноги на вулицю — заради підвищення ви готові на все, а якщо на підвіконні чоловік сидить поруч, то у вас є конкурент.

  Сидіти уві сні на підлозі біля дверей — до нужді. А якщо наснилося, що сіли на підлозі, а поруч у кріслі сидить чоловік, то основний дохід буде приносити саме він. Бачити себе сидячим в ванній в воді — до бадьорості і домовитись.

  Сниться сон, в якому ви зачаїлися в шафі? Загляньте в Циганський сонник. Це означає наявність секретів, про які не знає ніхто. А ось сидіти на ліжку, на думку того ж сонника, — це до ліні.

  Громадське місце, як символ вирішення проблем

  Сниться, що ви сидите в кафе? Вас чекає зустріч з людиною, яку ви образили. А сидіти на уроці, в свою чергу, — це до отримання нових знань, які допоможуть позбутися від неприємностей. Наснилося, що ви в кінотеатрі? Будете довго вагатися перед прийняттям рішення, пророкує Жіночий сонник.

  Цікаві тлумачення дає Слов’янський сонник знаходженню в туалеті: якщо в туалеті чисто й акуратно — то це символ вирішення фінансових проблем, але якщо в туалеті дуже брудно і смердить — проблем з грошима не уникнути.

  Наснилося, що ви замкнені в підвалі — до перешкод, а ось ховатися під мостом — це знак того, що ви не вирішуєте свої проблеми, а ігноруєте їх, пророкує сонник пастора Лоффа.

  Приємна компанія — знак міжособистісних відносин

  Наснилося, що ви відпочиваєте на даху будинку в компанії чоловіка? Чекайте феєричного успіху у протилежної статі. Були на даху з хлопцем, якого ненавидите — в реальності він запропонує вам примирення. А якщо сниться, що ви на даху присіли у самого її краю, а коханий хлопець сидить ззаду — можливо, він вам не вірний.

  Розташуватися уві сні на лавці з чоловіком — до побачення. А якщо ви сидите у нього на плечах або на шиї то ця людина заради вас готовий на багато що, пророкує сонник Ванги. Забратися на шию до ворога — перемогти його.

  Засоби пересування, або Дорога вдаль покличе…

  Сниться, що ви сидите в літаку, який не може злетіти? Вам належить відправитися в робоче відрядження залагоджувати проблеми. А ось перебувати в літаку, що набирає висоту, — це до приємною, хоч і несподіваною поїздці.

  Поїздка в автобусі або в трамваї обіцяє сновидцу веселу дорогу. А ось бачити себе за кермом автомобіля — до активного відпочинку далеко від дому.

  Сонник сидіти, до чого сниться сидіти уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: